Jaroslav Válek

mimořádná aukce s datem ukončení 28. srpna 2019
v případě zájmu o prohlédnutí položek prosím kontaktujte pracovnici galerie na e-mailu nabrezi@galerie-vltavin.cz

  • Jaroslav Válek

    Síť

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:00

    reliéfní grafika, 2002, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Křoviny

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:01

    reliéfní grafika, 2003, 27 x 24 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Meandry

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:02

    reliéfní grafika, 1997, 19 x 24,5 cm, sign, PD J. Válek 97, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:03

    reliéfní grafika, 2002, 24,5 x 21 cm, sign. PD J. Válek , autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Hlava zasažená hřebíkem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:05

    ocel, v. 28 cm, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jaroslav Válek

    Svatý Jiří lovec draků

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:06

    ocel, v. 66 cm, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Válek

    Svícen

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:07

    nerez ocel, v. 10,5 cm, zančeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jaroslav Válek

    Vývrtka drak

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:08

    kovaná ocel, délka 20 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice VII

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:09

    monotyp, 2002, 34 x 26 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice VIII

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:10

    monotyp, 2002, 26,5 x 34 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XVI

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:11

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Papoušek - Nasca

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:12

    slepotisk, 2001, 31 x 15 cm, sign. J. Válek 01, a.t., člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:13

    reliéfní grafika, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Papoušek - Nasca

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:14

    reliéfní grafika, 2001, 26 x 22 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:15

    monotyp, 2002, 34,5 x 26,7 cm, sign. PD J.Válek 2002, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice V

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:16

    monotyp, 2002, 34,5 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice X

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:17

    monotyp, 2002, 26 x 34 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XI

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:18

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XII

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:19

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XVII

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:20

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice I

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:21

    monotyp, 2002, 30 x 19 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Pavouk - Nasca

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:22

    slepotisk, 2001, 25 x 22,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Skvrny

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:23

    slepotisk, 1995, 22 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 95, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice III

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:24

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Urovous

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:25

    slepotisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Planeta

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:26

    slepotisk, 2001, 28 x 28,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Náhrdelník - troúhelník

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:27

    nerez ocel, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Náhrdelník (Rošt)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:28

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Válek

    Vývrtka drak

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:29

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Otvírák na lahve drak

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:30

    kovaná ocel, délka 19 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)