Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část

16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány následující pondělí, tj. 30. 9. 2019

    Ikona Bohorodičky

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:00

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Pravoslavná ikona

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:01

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Chalupa v horách

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:02

    olej, plátno, 1935, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, malba zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Podzimní topoly

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:03

    olej, karton, 47 x 71 cm, sign. PD A. Augusta, rám, tato malba se vyznačuje umnou prací se světlem poučenou impresionismem, na malbě i rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:04

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:05

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící Vlasta

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:06

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Na Nových řekách u Třeboně

    Položka č.: 564

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:07

    olej, karton, 1950, 14 x 19,5 cm, sign. LD L. Ehrlich a na zadní straně Láďa Ehrlich 1950, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Dříbeň

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:08

    olej, karton, 1942, 23,5 x 34 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    Biblická krajina

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:09

    olej, karton, 52,5 x 69,5 cm, sign. LD Feigl, rám, na rámu drobná poškození, žák prof. Bukovace, Roubalíka a Thieleho na AVU v Praze, člen skupiny Osma

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    Položka č.: 567

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:10

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:11

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 569

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:12

  • (Albert Markowski) Marks

    (1870-1941)

    Krajina s akvaduktem

    Položka č.: 570

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:13

  • Otto Schüller

    (1886-?)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:14

    olej, dřevo, 21 x 27,5 cm, sign. PN Otto Schüller, rám, v dolní části rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Otava

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:15

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:16

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:17

    olej, plátno, 1934, 90 x 72 cm, sign. PD F. Zikmund 34, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Samota

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:18

    akryl, plátno, 100 x 78 cm, sign. PD J.Bartoš, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • František Vít Blažek

    (1904-1966)

    Položka č.: 576

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:19

    olej, dřevotříska, 52 x 70 cm, sign. LD Frant. Vít Blažek, místy odpadlá malba, Antikvariát Dlážděná, studium v malířské škole M. Maliny, na Ukrajinské akademii v Praze, žák prof. O. Nejedlého na AVU a prof. F. Tröstera na AMU

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:20

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Letní den

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:21

    olej, karton, 51 x 73 cm, sign. PD VB, Antikvariát Dlážděná

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vesnice na podzim

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:22

    olej, plátno, 1955, 82 x 100 cm, monogr. PD VB 55, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Hlavsa

    Pohled do kraje

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:23

    olej, plátno, 84,5 x 91,5 cm, sign. PD Václ. Hlavsa, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Karel Holec

    (1900-1968)

    Podzim

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:24

    olej, plátno, 1930, 62 x 75,5 cm, sign. PD Karel Holec 30, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, poté žák Aloise Kalvody

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Marta Horáková - Schimerová

    (1911-?)

    Jaro

    Položka č.: 582

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:25

    olej, plátno, 1980, 65 x 101 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na zadní straně štítek s popisem, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:26

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina v povodí Bečvy

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:27

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • R. Kos

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    Položka č.: 585

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:28

    olej, plátno, 58 x 44 cm, sign. LD R. Kos, rám

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:29

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. LN Malát 60, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)