Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část

16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
Výsledky budou rozeslány následující pondělí, tj. 30. 9. 2019

  • James Janíček

    Dialog

    Položka č.: 1101

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:04

    lept, akvatinta, 1976, 29,5 x 35,5 cm, sign. DU Janíček 76, č. 31/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • James Janíček

    Dva muži

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:05

    litografie, 1985, 38 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 85, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • James Janíček

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 1103

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:06

    lept, akvatinta, 1973, 32,6 x 24,5 cm, sign. DU Janíček 73, č. 28/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • James Janíček

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 1104

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:07

    lept, akvatinta, 1973, 32,5 x 25 cm, sign. DU Janíček 73, č. 24/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Položka č.: 1105

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:08

    litografie, 1989, 48,5 x 32,9 cm, sign. DU Janíček 89, č. 47/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Položka č.: 1106

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:09

  • James Janíček

    Hlavy

    Položka č.: 1107

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:10

    litografie, 1988, 48,3 x 32,9 cm, sign. DU Janíček 88, č. 57/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Křesla

    Položka č.: 1108

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:11

  • James Janíček

    Křeslo

    Položka č.: 1109

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:12

    litografie, 1986, 48,7 x 32,6 cm, sign. DU Janíček 86, č. 18/55, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Masky

    Položka č.: 1110

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:13

    litografie, 1979, 37,4 x 27 cm, sign. DU Janíček 79, č. 4/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Muž v přilbě

    Položka č.: 1111

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:14

    litografie, 1979, 49,8 x 39,8 cm, sign. DU Janíček 79, č. 10/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    My favorite Doll

    Položka č.: 1112

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:15

  • James Janíček

    Old Days

    Položka č.: 1113

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:16

    lept, akvatinta, 1975, 24,8 x 20,5 cm, sign. DU Janíček 75, č. 37/75, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • James Janíček

    Podíváme se ti na zoubek

    Položka č.: 1114

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:17

    litografie, 1989, 48,3 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Rozdvojení

    Položka č.: 1115

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:18

    litografie, 1989, 48 x 32,5 cm, sign. DU JANÍČEK 89, č. 5/60, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • James Janíček

    Torza

    Položka č.: 1116

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:19

    litografie, 1984, 48,9 x 37,9 cm, sign. DU Janíček 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Tři hlavy

    Položka č.: 1117

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:20