• Vardanian

    Rytíř

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 19:54

    olej, plátno, 1994, 55 x 40,5 cm, sign. PD Vardanian 94, rám, Olejomalba Rytíř zachycuje jemně orientálního rytíře, který odkazuje k postavě Dona Quijota. Jezdec se vlní ve zmatené, pitoreskně prodloužené a nejisté lince, kterou podtrhuje vratký základ koně na kolečkách. Ironický podtón nese i podiv…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Zdeněk Raiser

    Z pivní pěny zrozená

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 19:31

    olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. PD Raiser, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 Kč CZK

  • Pavel Besta

    Nastálo spolu

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 19:18

    olej, plátno, 2014, 25 x 27 cm, sign. PD Besta 14, drobná, až křehce vyznívající práce autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Nastálo spolu, malba vzniklá velmi subtilnímu výtvarnými prostředky, …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Jan Chaloupek

    Kvítí u potoka

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 19:16

    dřevo - lípa, 2019, v. 115 cm, známý malíř a ilustrátor, absolvent PdF - výtvarného oboru MU v Brně, na umělecké scéně se prosadil svým intelektuálním pojetím gestické malby, v rámci níž neustává v experimentu hledat nové polohy, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 35 000 Kč CZK

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Nšoči a Old Shatterhand

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 19:13

    kvaš, papír, 25,5 x 21 cm, sign. PD Z. Burian, rám, výtvarné dílo Zdeňka Buriana zaujímá významné místo na poli obrazové ilustrace dobrodružné literatury. Burian přinesl zcela neortodoxní koncepci do podoby knižních ilustrací vědecko-fantastických a populárně naučných literárních žánrů. Svým pojetím…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Krajina horolezcova

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 18:47

    olej, plátno, 1989, 75 x 100 cm, sign. LD Hodonský 89, olištováno, vzadu autorsky název díla, tato vydařená koloristicky redukovaná práce klasika moderní české krajinomalby z jeho vrcholných osmdesátých let byla opakovaně vystavována, i na přehlídce evropského abstraktního umění v Rakousku. Hodonský…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • Richard Rauft

    (1862-1931)

    Zátoka Brittany

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:21

    akvatinta, 24,7 x 32,4 cm, značeno v desce PD Ranft, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:14

    litografie, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Frans Masereel

    (1889-1972)

    Otrok lásky (Sklavin der Liebe)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:09

    dřevoryt, 16,5 x 11,4 cm, PD monogr. v desce FM, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Käthe Kollwitz

    (1867-1945)

    Autoportrét

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:06

    lept, x , 14,5 x 13,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ludwig Heinrich Jungnickel

    (1881-1965)

    Návrat ovcí

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:04

    litografie, 19,7 x 20 cm, sign. na kameni PN Jungnickel, papír na spodním rohu lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Snění

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:03

    litografie, 31,6 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Le Couple á l´Arbre

    Položka č.: 62

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:01

    litografie, 31,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Ženy, zvířata a listoví

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:51

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 16 x 34 cm, původně součást bibliofilie: Paul Gauguin, Dřevořezy, vyd. Klub přátel výtv. umění, Praha, 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Symboly

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:35

    lept, 15,6 x 24 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, e. a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Linie

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:22

    suchá jehla, 24,5 x 15,6 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 2/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Domorodci

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:21

    akvatinta, 13 x 16,7 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Do nitra struktur

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:20

    lept, 15,2 x 15,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 5/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Měsíc i slunce

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:18

    lept, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na trhu

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:14

    litografie, 64,5 x 49,8 cm, sign. PD David Azur, č. 39/200, PD slepotiskové razítko David Azuz atelier, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:06

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:04

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michal Singer

    Růžový ukřižování

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 12:00

    olejomalba, 200 x 200 cm, sign. LN, Michal Singer je jedním z nejvýraznějších umělců dnešní doby, který se na pozici respektovaného autora vypracoval díky svébytnému stylu a enormní energii. Nejčastěji bývá přirovnáván k novodobému Vincentu van Goghovi, jehož dílo Michal Singer osobně velmi ctí, ale…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Jaroslav Němeček

    Čtyřlístek

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    kresba, fix, 2019, 31 x 23 cm, sign. PD, Jaroslav Němeček je český ilustrátor, autor komiksu Čtyřlístek. Kromě toho má na svém kontě i jiné komiksy (například Čaroděj Huriáš a Rexík). Dříve také pracoval pro dětský časopis Mateřídouška.

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Martin Rybář

    Vytváření vztahu s dítětem

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    digitální tisk, 26 x 18 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jakub Krejčí

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1991, 38 x 49, 5 cm, sign. PD, č. 32/100, Originální ilustrace, která je součástí nové knihy Alžběty a Vratislava Hláskových.

  • Barbora Kepičová

    Chameleoni

    Položka č.: 65

    linoryt, 55 x 70 cm, autorský tisk, Výtvarného vzdělání dosáhla pod vedením svého otce, sochaře Ondřeje Doležala. Věnuje se akvarelové malbě a linorytu. Inspiruje se přírodou.Jakub Krejčí je absolventem scénografie na DAMU. Byl spoluzakladatelem fenomenálního divadelního projektu: „DIVADELNÍ POUŤ“ v…

  • Jiří Kolář

    Motýli

    Položka č.: 64

    barevná litografie, 79 x 66, 7 cm, Jiří Kolář byl v malířství samoukem. Od roku 1980 žil v Paříži, kde byl vysoce ceněn. Ve své tvorbě experimentoval s různými formami koláže. Jeho koláže jsou založeny na dadaistickém principu.

  • Linda Čihařová

    Ve vlasech na schovávanou

    Položka č.: 63

    digitální tisk na papíře, 2009, 60 x 80 cm, sign. vzadu, č. 4/5, I když má tvorba Lindy Čihařové široké rozpětí a kombinuje nová média s klasickými, jednotícím prvkem a hlavním inspiračním zdrojem zůstává krajina a vzájemné vazby s jejími obyvateli. Vychází z land artu a konceptu, ale inspirují ji h…

  • František Lederer

    Blízkost a vzájemné povědomí

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. vzadu, O sobě říká: ,Kverulant, na detail zaměřený diletant a podivín s duší altruisty"

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)