Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Aukční síní Vltavín předkládá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu. Umělecká díla jsou umístěna v depozitáři Aukční síně Vltavín.
Přibližně týden před ukončením aukce, budou díla, která budou aktuálně dražena, převezena na ukázku do Aukční síně Vltavín. Předem upozorňujeme dražitele, že nadrozměrná a těžká díla budou dovezena jen v případě, že se vydraží.

  • monogramista NK

    Křivoklát

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:00

    grafický list, 29 x 37 cm, monogr. LD NK, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše - Výrovka

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:01

    lept, 30 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Hradčany - Karlův most

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:02

    grafika, 18 x 22, 5 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše - Benecko

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:03

    lept, 30 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Koně

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:04

    lept, 25 x 30 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

    Praha v zimě

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:05

    olej, plátno, 65 x 45 cm, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kameny

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:06

    tisk, 1993, 35 x 50 cm, sign. PD V. Bareš 93, rám, č. 2/9

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bartůšek

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:07

    akvarel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD Bartůšek, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Myslič v zimě

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:08

    olej, deska, 1938, 36 x 49 cm, sign. LD Karel Kupka 1938, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Polní kytice

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:09

    tisk, reprodukce, 29 x 49 cm, sign. PD M.Hlobilová, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pláteník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:10

    olej, plátno, 50 x 38 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • V. Valášek

    Koně

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:11

    litografie, 1941, 35 x 23 cm, sign. PD V. Valášek 41, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Blaník

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Nikolaj Bakulin

    (1896-1962)

    Pláteník

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:13

    olej, deska, 1930, 58 x 48 cm, sign. PD Nikolaj Bakulin 1930, rám, poškozeno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • J. Rombatek

    Žně

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:14

    olej, plátno, 65 x 97 cm, sign. PD J. Rombatek , rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Spanihel

    Trosky

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Vysočina

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:16

    olej, lepenka, 44 x 94 cm, sign. PD, rám

  • Jan Dvořák

    Strom za vsí

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:17

  • Jan Dvořák

    Topoly

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:18

    akryl, deska, 1992, 41 x 56 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy I

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:19

    akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy II

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:20

  • Jan Dvořák

    Za vsí

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:21

    akryl, lepenka, 85 x 51 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Dvořák

    Krajina doma

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:22

  • Jan Dvořák

    Alej ke vsi

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:23

    akryl, lepenka, 51 x 84 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

  • Jan Dvořák

    Usedlost

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:24

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák 1992, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Osamělé stromy

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:25

    akryl, lepenka, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeská náves I

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:26

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Kytička

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:27

    akryl, lepenka, 12 x 12 cm, sign. PD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:28

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Chlum

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:29

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák 92, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)