Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Aukční síní Vltavín předkládá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu. Umělecká díla jsou umístěna v depozitáři Aukční síně Vltavín.
Přibližně týden před ukončením aukce, budou díla, která budou aktuálně dražena, převezena na ukázku do Aukční síně Vltavín. Předem upozorňujeme dražitele, že nadrozměrná a těžká díla budou dovezena jen v případě, že se vydraží.
Všechna dražená díla jsou z tzv. pomocné kolekce České spořitelny a byla pořízena během desetiletí existence banky tedy již od 19. století.

  • Havlata

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:00

    olej, plátno, 42 x 49 cm, sign. PD Havlata, rám, viditělná místa po restaurování

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • (Sabahudin) Dino Čečo

    Ostrov III.

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:01

    kombinovaná technika, kapa, 1992, 63 x 92 cm, sign. PD Čečo 92, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Sibinský

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:02

    litografie, 50,5 x 32,5 cm, sign. PD Sibinský, č. 42/50, prasklé sklo

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Stránský

    Zátiší s kartami

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:03

    olej, deska, 1941, 49 x 67, 5 cm, sign. PD Stránský 41, rám, signatura polita

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Různí autoři

    Legie

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:04

    sádra, 66 x 42 (diptych) cm, značeno Kodet, Švarc, Vingler

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881)

    Hradčany

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:05

    lept, 24 x 33 cm, sign. PD Boh. Kozina, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Holeček

    Hradčany

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:06

    akvarel, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 32.340 CZK (1.294 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:07

    tapiserie, 2ks, 246, 5 x 241, 5 cm, PD vyšito RM, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 32.340 CZK (1.294 €)

    Tři břízky

    Položka č.: 609

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:08

    olej, plátno, 39 x 48, 5 cm, sign. PD , rám

  • Brodský

    Zasněžené chalupy (Horní Bečva)

    Položka č.: 610

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:09

    pastel, papír, 1941, 33, 5 x 45 cm, sign. LD Brodský 1941, rám

  • Jindřich Vacín

    Rolnická záložna

    Položka č.: 611

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:10

    akvarel, papír, 1943, 31x 22. 5 cm, sign. PD Vacín 1943, rám, prasklé sklo

  • Bohumil (Berghauer) Horyna

    (Berghauer?)

    Borovice

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:11

    olej, plátno, 52 x 66 cm, sign. LD, rám, protržené plátno, pokapáno barvou

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jiří Balling

    (1890-?)

    Buchty

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:12

    olej na impregnované lepence, 39 x 59, 5 cm, sign. PD Balling. J. , rám, žák prof. V. Bukovace, J. J. Loukoty a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Bohuslav Harna

    (?)

    Chalupa pod Radhoštěm

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:13

    akvarel, papír, 32 x 39 cm, sign. PD Harna, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • S. Danielovski

    Položka č.: 615

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:14

    akvarel, olej, papír, 35 x 33 cm, sign. LD S . Danielovski, rám, rozpadlý rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jindřich Bajgar

    (1913-1991)

    Domeček

    Položka č.: 616

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:15

    akvarel, olej, papír, 1946, 36 x 50 cm, sign. PD Jindřich Bajgar 1936, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Hegenbart

    Krajina s břízami

    Položka č.: 617

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:16

    olej, deska, 24 x 34 cm, sign. LD Hegenbart, rám

    Pohled na náměstí v Odrách

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:17

    grafický list, 24 x 32 cm, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jarmila Lorencová

    Sklaní úsvit

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:18

    art protis

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jarmila Lorencová

    Noční orchidej

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:19

    art protis, 1992, 88 x 114 cm, sign. vzadu

  • Otakar Baran

    (1905-1986)

    Lom

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:20

    akvarel, papír, 1946, 47 x 60 cm, sign. PD O. Baran 1946, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Renata Filipová

    Když v ráji pršelo

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:21

    art protis, 1994, 122 x 140 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • R. Uherek

    Bečva

    Položka č.: 623

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:22

    olej,plátno, 1941, 49 x 70 cm, sign. PD R. Uherek 1941, rám, protržené plátno

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Rašení

    Položka č.: 624

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:23

    olej, plátno, 2015, 80 x 100 cm, sign. PD nečitelně 15, rám

  • Miroslav Minks

    (1968)

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:24

    dřevěný reliéf, hmonost cca 300 Kg, dílo zůstalo v depozitáři České spořitelny, v případě zájmu, vám domluvíme prohlídku

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Josef Brückmüller

    Prvním bytostem

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:25

    kombinovaná technika, překližka, 1997, 52, 5 x 52, 5 cm, PD monogr. JB 97, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Renata Filipová

    Moderní umění

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:26

    tapiserie, 130 x 164 cm

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • V. Měchura

    Cesta úvozem

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:27

    akvarel, papír, 35,5 x 47 cm, sign. PD V. Měchura, rám

  • Josef Häring

    Krajinka se snopy

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:28

    olej, plátno, 49 x 73 cm, sign. PD J. Häring, rám

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 19:29

    pastel, papír, 11 x 13, 5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)