• C. Cook

    Professor Wheatstone

    Položka č.: 268090

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:52

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Sir Thomas Munro

    Položka č.: 268091

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:54

    mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Žena s drakem

    Položka č.: 268780

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:56

    suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na břehu

    Položka č.: 268851

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:58

    dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Sládek

    Dva muži

    Položka č.: 269420

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:00

    tuš, běloba, papír, 18,8 x 23,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Fr. Jiroudka na AVU v Praze

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    5. stav

    Položka č.: 269426

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:02

    lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Vzkříšení

    Položka č.: 270438

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:04

    litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU K. Beneš 90, č. 55/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Růže a čas

    Položka č.: 273966

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:06

    suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská

  • Kamila Sára Hájková

    (1904-1978)

    Snící

    Položka č.: 273974

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:08

    akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , antiqari.at Radhošťská

  • Kosina

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 274051

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:10

    tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Norval Morrisseau

    (1932-2007)

    Treat Mother

    Položka č.: 274115

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:12

    serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Viktor Pešek

    (1900-1986)

    Zelená hora

    Položka č.: 274180

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:14

    olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jana Reinerová

    Maják

    Položka č.: 274203

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:16

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Kentaur

    Položka č.: 274254

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:18

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Radko Tomič

    (1905-1988)

    Dubrovník

    Položka č.: 274274

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:20

    pastel, křída, uhel, papír, 32,5 x 49 cm, sign. LD R. Tomič, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Petr Juřena

    Uličník

    Položka č.: 274358

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:22

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,8 cm, v jednom místé při dolním okraji skvrna, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Juřena

    Prší ?

    Položka č.: 274359

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:24

    tuš, tužka, papír, 29,8 x 21 cm, levý horní rožek nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Velikonoční loupež

    Položka č.: 274360

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:26

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, mimo kresbu na několika místech mírně ušpiněno, na zadní straně autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Tajná skrýš

    Položka č.: 274378

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:28

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, levý horní roh lehounce ohnutý, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 274919

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:30

    fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlo…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 274921

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:32

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 274922

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:34

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    Položka č.: 275213

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:36

  • František Hodonský

    Položka č.: 275323

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:38

    akvarel, tuš, papír, 2014, 54 x 36 cm, sign. DU Hodonský 2014, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Václav Benedikt

    Žlutý ovál

    Položka č.: 275517

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:40

    litografie, 1995, 58 x 62,5 cm, sign. PD Benedikt 95, č. 63/98, při pravém dolním rohu lehounká šmouha, pravý horní růžek lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

  • Jiří Müller

    Položka č.: 275816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:42

    dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • A. Václav Mašek

    Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky

    Položka č.: 276866

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:44

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Přízeň

    Položka č.: 276905

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:46

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Puberta

    Položka č.: 276906

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:48

    tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Pozdní příchod

    Položka č.: 276907

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:50

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)