• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv 26: Dante znovu nabyl svého zraku

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:34

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Lady Godiva

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:35

    tisk, 40,5 x 29,5 cm, PD značeno v tisku Dalí, vydáno S.P.A.D.E.M., 1983, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ilustrace k Danteho Božské komedii

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:36

    dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Le Paradise 2, Chant 25: Saint Jacques et lespérance

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:37

    mědirytina, 1960, 27 x 20 (33 x 26) cm, 130/165, B.K.F. Rives, list z Dalího slavného grafického souboru, tentokrát ve vzácném limitovaném mědirytinovém provedení, uvedeno v soupisu R. Michler/ L. W. Löpsinger: Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Prestel-Verlag…

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    L´Enfer 2, Chant 19: Les Simoniaques

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:38

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    L´Enfer 2, Chant 34: Apparition de Dite

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:39

  • Josef Danilowatz

    (1877-1945)

    Lom

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:40

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Edouard Engerth

    (1818-1897)

    Cornelie

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:41

    heliogravura, 25,6 x 31,2 cm, na okraji několikrát natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hanns Fechner

    (1860)

    Portrét dívky

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:42

    litografie, 27 x 21,5 cm, PD monogr. na kameni , LD: steindruck v.F. Herrmann, Berlin s 14, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Zrno

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:43

    lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Plamínek

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:44

    lept, mezzotinta, 1993, 29,5 x 20 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • Alfred Finsterer

    (1908-1996)

    Klauni

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:45

    lept, 1877, 49 x 42 cm, sign. PD A Finsterer, č. 34/75, papír na horním okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Allan Foll

    Dřevo

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:46

    litografie, 49,6 x 40 cm, sign. PD Foll, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Allan Foll

    Kaktusy

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:47

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Postava ženy

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:48

    tisk, 25,2 x 8 cm, dole na listu číslo strany, papír nepatrně pokrčen, na okrajích místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Te Farurl

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:49

    tisk, 15 x 10,3 cm, dole na listu číslo strany, papír na spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    La Souaire

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:50

    tisk, 10 x 15 cm, dole na listu číslo strany, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Ženy, zvířata a listoví

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:51

    dřevoryt, ruční papír, 16 x 34 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:52

    dřevoryt, ruční papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    Berlínská radnice

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:53

    dřevoryt, 32,5 x 19 cm, sign. PD M. Grabovski

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    Radnice v Köpenicku (Německo)

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:54

    dřevoryt, 33 x 23 cm, sign. PD M. Grabovski

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    An der Spree (Na Sprévě)

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:55

    dřevoryt, 21,5 x 34 cm, sign, na zadní straně Grabovski Max, na zadní straně štítek s popisem autora

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    Das...

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:56

    dřevoryt, 37 x 20 cm, sign. PD M. Grabovski

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    Weidendammer Brücke in Berlin

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:57

    dřevoryt, 24 x 34 cm, sign. PD M. Grabovski

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:59

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Obálka Litograph II

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:00

    litografie, 32,5 x 53 cm, původní litografie, původní obálka, při okrajích zažloutlý, na horním okraji otřepený papír, hřbet lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Le Couple á l´Arbre

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:01

    litografie, 31,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Les Musiciens Vagabonds

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Snění

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:03

    litografie, 31,6 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Ludwig Heinrich Jungnickel

    (1881-1965)

    Návrat ovcí

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:04

    litografie, 19,7 x 20 cm, sign. na kameni PN Jungnickel, papír na spodním rohu lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská