• Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Samota

    Položka č.: 240015

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:09

    akryl, plátno, 100 x 78 cm, sign. PD J.Bartoš, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    Položka č.: 240016

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:10

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Položka č.: 240017

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:11

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. LN Malát 60, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • V.V. Novák

    (1901-1969)

    Krajina se dvěma rybníky

    Položka č.: 240018

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:12

    olej, plátno, 1964, 75 x 140 cm, sign. LD V.V. Novák 64, rám

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Jana Reinerová

    Na Novém Světe

    Položka č.: 240020

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:14

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní ticho

    Položka č.: 240021

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:15

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Ivana Svobodová

    Balanc

    Položka č.: 240022

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:16

    tiskařská barva, akryl, monotyp, 2018, 82 x 58 cm, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 240023

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:17

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Oscar Dominguez

    (1906-1957)

    Položka č.: 240024

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:18

    litografie, 47,7 x 32 cm, sign. LD Dominguez, rám, č. 50/200

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Bezedná touha

    Položka č.: 240025

    Vyvolávací cena: 21.750 CZK (870 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:19

    tempera, papír, 48,5 x 33,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.750 CZK (870 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Elegán

    Položka č.: 240026

    Vyvolávací cena: 23.800 CZK (952 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:20

    tempera, papír, 40,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 23.800 CZK (952 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 240027

    Vyvolávací cena: 18.400 CZK (736 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:21

    tempera, papír, 43 x 39 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 18.400 CZK (736 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 240028

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:22

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chýšecko se probouzí

    Položka č.: 240029

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:23

    tempera, papír, 48 x 33 cm, sign. DU V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Imaginární krajina

    Položka č.: 240030

    Vyvolávací cena: 17.800 CZK (712 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:24

    tempera, papír, 41 x 27 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 17.800 CZK (712 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 240031

    Vyvolávací cena: 21.200 CZK (848 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:25

    tempera, papír, 43 x 31 cm, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.200 CZK (848 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 240032

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:26

    kombinovaná technika, papír, 41 x 28 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 240033

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:27

    pastel, papír, 27,5 x 40 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ležící akt

    Položka č.: 240034

    Vyvolávací cena: 13.200 CZK (528 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:28

    olej, karton, 29,5 x 42 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.200 CZK (528 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 240035

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:29

    tempera, papír, 43 x 30 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrá krajina

    Položka č.: 240036

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:30

    olej, karton, 33 x 45 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 240037

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:31

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na návsi

    Položka č.: 240038

    Vyvolávací cena: 15.300 CZK (612 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:32

    Aktuální cena: 15.300 CZK (612 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ostražitost

    Položka č.: 240039

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:33

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Písek nad Otavou

    Položka č.: 240040

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:34

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Podzimní proměny

    Položka č.: 240041

    Vyvolávací cena: 13.160 CZK (527 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:35

    kombinovaná technika, papír, 43,5 x 31 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.160 CZK (527 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Samota

    Položka č.: 240042

    Vyvolávací cena: 40.250 CZK (1.610 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:36

    olej, karton, 59 x 41 cm, sign. DU V. Rožánek, rám

    Aktuální cena: 40.250 CZK (1.610 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Šero

    Položka č.: 240043

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:37

    tempera, papír, 47,5 x 33 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    U Jaderského moře

    Položka č.: 240044

    Vyvolávací cena: 21.850 CZK (874 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:38

    olej, sololit, 29,9 x 39,5 cm, sign. LD Rožánek, rám, informelní práce jihočeského autora, dodnes mírně zapomenutého a čekajícího na své objevení a zhodnocení, neboť přesahuje svůj region do celočeského kontextu. , soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.850 CZK (874 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    V krajině něhy

    Položka č.: 240045

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:39

    tempera, papír, 47 x 33 cm, pasparta, rám