• Aljo Beran

    (1907-1990)

    Matka a dítě

    Položka č.: 240840

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:00

    linoryt, 24 x 17 cm, sign. DU Beran, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 240855

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:01

    lept, 1951, 12,7 x 7,2 cm, sign. PD C. Bouda, pamětní list slavnostní schůze Spolku českých bibliofilů na počest padesátkých narozenin malíře a graficka Cyrila Boudy, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    V zamyšlení

    Položka č.: 240839

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:02

    suchá jehla, 15 x 10 cm, sign. PD Dillinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Sklárny Kavalier - Sázava - První Huť z r. 1837

    Položka č.: 240831

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:03

    litografie, 21,5 x 26 cm, sign. LD Pavla Fořtová, při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Sklizeň

    Položka č.: 226247

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:04

    dřevoryt, 19,9 x 27,7 cm, sign. PD A. Hála, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk utržený růžek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Do lesa pro dříví

    Položka č.: 231427

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:05

    litografie, 1964, 22 x 32 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, rám, mírně zašpiněno, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Rybářské loďky u břehu

    Položka č.: 184353

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:06

    litografie, 26 x 38,7 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • C. Jäger

    Portrét sedící dámy

    Položka č.: 223393

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:07

    litografie, 36 x 25 cm, sign. PD C. Jäger, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Klouda

    (1916)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 223389

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:08

    tužka, papír, 44,3 x 30,6 cm, sign. PD Klouda, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studoval Soukromou školu R. Vejrycha, Ukrajinskou akademii výtvarných umění v Praze, VŠUP a AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

    Položka č.: 229879

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:09

    litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- oblékající se / Akt sedící ženy

    Položka č.: 240837

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:10

    tužka, papír, 26,6x19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- plakající

    Položka č.: 240836

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:11

    tužka, papír, 26,6x19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Žena a srp

    Položka č.: 240835

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:12

    tužka, papír, 19,6x11,9 cm, sign. PD A. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Dělník / Objetí

    Položka č.: 240834

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:13

    tužka, papír, 20,2x14,3 cm, sign. PD Ant. Lhoták, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- profil

    Položka č.: 240833

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Údolí řeky

    Položka č.: 240829

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:15

    lept, 1953, 16,2 x 31,8 cm, sign. PD Mahelka 53, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Šeřík ve váze

    Položka č.: 215769

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:16

    monotyp, 1969, 30 x 19,2 cm, sign. PD Malkus 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Položka č.: 215761

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:17

    dřevoryt, 1960, 27 x 17,1 cm, sign. PD Malkus 60, 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 211117

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:18

    lept, 19,5 x 29,5 cm, značeno PD S. G. Maran, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otto Matoušek

    Cesta polem

    Položka č.: 240848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:19

    dřevoryt, 9 x 14,4 cm, sign. PD Ota Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otto Matoušek

    Boží muka

    Položka č.: 240847

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:20

    dřevoryt, 1972, 14,4 x 17,8 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Krajina s jezerem

    Položka č.: 240846

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:21

    dřevoryt, 1966, 10,7 x 22 cm, sign. PD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář

    Položka č.: 240845

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:22

    dřevoryt, 1967, 22,7 x 17,2 cm, sign. PD Otto Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otto Matoušek

    Černá věž v Českých Budějovicích

    Položka č.: 240844

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:23

    litografie, 1962, 20,9 x 18 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    V podhradí

    Položka č.: 240832

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:24

    suchá jehla, 32,5 x 24,2 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz

    Položka č.: 229882

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:25

    suchá jehla, 1945 - 50, 24,6 x 32 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 211122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:26

    linoryt, 25 x 33 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 198366

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:27

    lept, 19,2 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 236714

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:28

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Hagia Sofia (Chrám Boží Moudrosti, Istanbul)

    Položka č.: 226425

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:29

    akvarel, uhel, papír, 1933, 27 x 40,7 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)