• Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybář

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:12

    litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. DU Cyril Cgramosta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Georges van Laer

    Umění, Ex libris Georges van Laer

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Mudrc a dívka, Ex libris Pavel Vodehnal

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:14

    lept, 1927, 9 x 12,5 cm, vzadu popsáno Vítězslav Fleissig 1927, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívka se srdcem ve dlaních, Ex libris Marie Janáčková

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:15

    linoryt, 6 x 10 cm, sign PD Fleissig, tištěno na pauzáku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Akt s kloboukem

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící akt

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:17

    linoryt, 23 x 48 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na pláži

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:18

    linoryt, 25,5 x 42 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Akt s lodičkami

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:19

    koláž, tužka na papíře, 17,5 x 28 cm, při okrajích zahnědlé skvrny, které nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá s jablkem

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:20

    koláž, fix na papíře, 19 x 20 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, náznak přehnutí, papír při okrajích pomuchlaný, ohnuté rohy , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Benetka

    Návštěva v atelieru

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:21

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Hoří na obou koncích

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:22

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Libido

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:23

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Prsatá

    Položka č.: 96

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:24

  • Karel Benetka

    Španělské reminiscence

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:25

    sítotisk, 80. léta, 22,5 x 30 cm, sign. LD Benetka, č. 5/12, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:26

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:27

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Na louce

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:28

    litografie, 26,5 x 36,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Maska a kavalír

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:29

    suchá jehla, 1980, 34,5 x 30,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 97/120, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Sedíci akt

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:31

    litografie, 2009, 30,5 x 46 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Jan Parkman

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:32

    bromostříbrná fotografie, 1995-2012, 21,5 x 30,8 cm, sign. vzadu Jan Parkman 1995-2012, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:33

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:34

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    V objetí

    Položka č.: 113

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:35

    dřevoryt, 10 x 8 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:36

    pastel, litografie, papír, 1966, 13 x 15,5 cm, sign. PD JosefHodek 66, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Wines of Gala and of God

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:37

    tisk, 44,5 x 30,8 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. DCCCVI/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Umývání

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:39

    suchá jehla, 1942, 16,7 x 12,4 cm, PD monogr. MS, rám, I. stav I. tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ingrid Glaserová

    Evropa

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:40

    barevný lept, 1989, 64 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 89, č. 34/60, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:41

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)