• Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Hrad Krakovec

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:43

    kolorovaná mědirytina, 11,6 x 16 cm, značeno PD Aus der Kunst Anstalt v. C. F. Merckel Leipzig. A. Fesca sculprit, LD With Kandler Fecit. , papír na okrajích mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Okoř

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:44

    kolorovaná mědirytina, 13,3 x 17 cm, značenoPD J. Rybička sc.; LD With Kandler fecit., po okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vilém Kandler

    (1816-1896)

    Hrad Smečno

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:45

    litografie, 18,5 x 24,8 cm, značeno LD na kameni Kreslil V. Kandler a PD Kamenotisk J. Habela v Praze, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kastner

    Zámek Němčice (Ansicht des Schlosses z. Niemtschitz von der Gartenseite)

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:46

    litografie, 9 x 16,1 cm, sign. PD Kastner, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lucas Kilian

    (1579-1637)

    Portrét muže

    Položka č.: 108

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:47

    mědirytina, 1624, 26 x 15,5 cm, značeno LD L. Kilian. sculpsit, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Johann Adam Klein

    (1792-1875)

    Na pastvě

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:48

    lept, 1825, 19,8 x 26,4 cm, sign. PD v desce J.A. Klein 1825, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Köhler

    Zámek v Děčíně

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:49

    mědirytina, 10 x 15 cm, značeno PD Stahlst. v. L. Oeder; LD Gez. v. C. Köhler, lehce zašlý papír, na pravé strany jsou rohy lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • H. Kronick

    Portrét muže

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 106 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:50

    olej, karton, 1804, 19 x 15,5 cm, sign. PD H. Kronick1804, rám, na malbě místy drobná poškození

    Aktuální cena: 106 CZK (5 €)

  • Jan Kroupa

    (1794-1875)

    Jakob Freiherr von Wimmer

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:51

    litografie, 44 x 29,5 cm, značeno LD Kroupa delin., při okrajích mimo tisk zahnědlý papír se skvrnkami , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kulich

    Biblický motiv

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Valdštejsská zahrada

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:53

    kolorovaná mědirytina, 10 x 15,3 cm, značno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. Ludwig Lange, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Katedrála Sv. Víta v Praze

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:54

    kolorovaná mědirytina, 14,3 x 10,4 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. L. Lange, papír na okrajích ušpiněn, na levém okraji papír otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Pražský palác

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:55

    kolorovaná mědirytina, 10 x 14,4 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. L. Lange, na rozích papír pokrčen, , nahože u okraje papíru dvě dírky, na okraji papíru dva flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Pražské panorama

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:56

    ocelorytina, 11,5 x 19 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Praha katedrála sv. Víta

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:57

    ocelorytina, 18 x 12 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Praha Schwarzenberský palác

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:58

    ocelorytina, 12,5 x 1,5 cm, rám, dole drobné skrvny

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Praha Valdštejnský palác

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:59

    ocelorytina, 12 x 17 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Praha Pražský hrad

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:00

    ocelorytina, 11 x 17 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ferdinand Laufberger

    (1829-1881)

    Zaujatý rozhovor

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:01

    lept, 1860, 18,7 x 25 cm, DU značeno v desce F. Laufberger, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Christiána Rubena na Akademii ve Vídni, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Wilhelm Maria Hubertus Leibl

    (1844-1900)

    Muž se sklenicí piva

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:02

    lept, 1874, 22,2 x 15,1 cm, PD značeno v desce W. Leibl, lehce zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Francois Lemaitre

    (1797-1870)

    Praha katedrála sv. Víta

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:03

    ocelorytina, 16 x 10 cm, rám, mírně odřený rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Louis Marvy

    (1815-1850)

    Krajina se seníkem a stádem ovcí podle Rembrandta

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:04

    lept, 11 x 21,3 cm, značeno LD v desce Rembrandt 1636 a DU Luis Marvy apres Rembrandt , Nr. 224 Bartsch, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Merien Mätthaus

    (1595-1650)

    Most na Vltavě (Prospectus Fortalitii, quod in Anhaltinorum Principum ditione Paulo Supra confluentem Albis et Müldae, pontis)

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:05

    mědirytina, 23 x 90 cm, značeno LD Mattheus Merian fecit.; Designauit Christoph Pincker D., papír zašlý, na několik místech podlepý a poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Carl Wilhelm Medau

    (1791-1866)

    Katedrála Sv. Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 127

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:06

    mědirytina, 21,5 x 14,7 cm, značeno v desce LD C.W.Medau, PD W.Klimt lith, PD razítko, LD zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolph von Menzel

    (1815-1905)

    Spící švadlena u okna

    Položka č.: 128

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:07

    lept, 1843, 21,5 x 17,2 cm, na zadní straně razítko Jaroslav Menzel a razítko Trávníček, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii výtvarných umění v Berlíně

  • Merkel

    Boy and Dog (Chlapec a pes)

    Položka č.: 129

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:08

    mědirytina, 16 x 13 cm, značeno. PD Merkel, papír na okrajích nepatrně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • G. B. Metzeroth

    Karlovy Vary

    Položka č.: 130

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:09

    mědirytina, 11,2 x 17,5 cm, značeno v desce PD G. B. Metzeroth sc., PD mimo tisk zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • G. B. Metzeroth

    Karlovy Vary

    Položka č.: 131

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:10

    kolorovaná mědirytina, 11,2 x 17,5 cm, značeno v desce PD G. B. Metzeroth sc., při okrajích nepatrně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Aelbert Meyeringh

    (1645-1714)

    Položka č.: 132

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:11

    mědirytina, 23 x 19,4 cm, značeno LD Meyeringh, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Midolie

    Napoleon na ostrově Sv. Helena

    Položka č.: 133

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 12:12

    litografie, 24 x 30 cm, značeno LD Midolie, Ecriv. Composit., PD Lith. d. E. Simon fils Edit a Strasbourg, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)