Jaromír 99
(1963)
Kaple
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:08
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jaromír 99
(1963)
Náves
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:09
giclée tisk, papír, 2023, 35 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:10
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:11
Laura Hédervári
(1997)
Až to nakreslíš po 1000x tak to snad bude dobrý
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:12
risograf, papír, 2019, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Laura Hédervári, A.T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jakub Honetschlager
(1980)
Mezi Nebem a Zemí
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:13
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Zuzana Dvorská Šípová
Medvídek
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:14
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Xénia Hoffmeisterová
Rhapsodia v modré
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:15
litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Xénia Hoffmeisterová
Budoucnost podle AH
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:16
litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Václav Valda
Akt II.
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:17
akvatinta, lept, 2023, 26,5 x 46 cm, sign. PD Václav Valda, A.T.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:18
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 8/100
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Michal Singer
Všenory
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:19
litografie, papír, 2023, 49 x 37,5 cm, sign. PD Singer, č. 46/50, studium na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Michal Singer
Všenory II
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:20
litografie, papír , 2023, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Singer, č. 46/50, studium na FF UK v Praze
Josef Mžyk
Noci ve Španělských zahradách II
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:21
lept a suchá jehla, 2002, 29 x 19,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 2002, č. 45/85, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Petr Pastrňák
V letu
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Slíva
Jazz Dog
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:23
Jiří Slíva
Anděl s paragrafy
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:24
Jiří Slíva
Mon Amour
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:25
Jiří Slíva
Grand Café de Pisa
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:26
Jiří Slíva
Cofee time
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:27
Jiří Slíva
Cyklošnek
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:28
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Jiří Slíva
Intimissimo
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:29
Tereza Zichová
(1992)
Ježibaba
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:30
litografie, 2023, 51,5 x 43 cm, sign. PD Zichová 2023, č. 32/80
Igor Grimmich
(1979)
Nemetafyzický hřbitov
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:31
Igor Grimmich
(1979)
Metafyzický hřbitov
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:32
Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:33
Igor Grimmich
(1979)
Nová doba
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:34
Igor Grimmich
(1979)
Chrám
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:35
Jozef Danglár
Myšák v Praze
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:36
litografie, 2018, 29,7 x 41,5 cm, sign. PD Danglár
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Zdeněk Miler
(1921-2011)
Krtek a zvířátka
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:37
litografie, 2011, 24 x 32 cm, sign. PD Zdeněk Miler 2011, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v triku pod vedením J. Trnky
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)