• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Brána do dvorku ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 239828

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:41

    tužka, běloba, papír, 1887, 10,5 x 18,5 cm, sign. PD LKuba, rám, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dům u Espenthor

    Položka č.: 239829

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:42

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Horní Gorje u Bledu (Slovinsko)

    Položka č.: 239830

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:43

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 239831

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:44

    tužka, papír, 1880, 7 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou (Slovenia)

    Položka č.: 239832

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:45

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    Položka č.: 239833

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:46

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    Položka č.: 239834

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:47

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 239835

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:48

    tužka, papír, 1882, 7,5 x 11,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lilie

    Položka č.: 239836

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:49

    akvarel, papír, 1897, 12,5 x 5,5 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu napsáno: Lilie 1897, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Místo odpočinku v Dukle

    Položka č.: 239837

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:50

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mlýnská u Bylan

    Položka č.: 239838

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:51

    tužka, papír, 1880, 18 x 30 cm, sign. PD Kuba Ludvík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se rozhlíží

    Položka č.: 239839

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:52

    uhel, papír, 1894, 42 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na kalvárii

    Položka č.: 239840

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:53

    tužka, papír, 1882, 11 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Skupici u Poděbrad

    Položka č.: 239841

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:54

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náves v Nepořicích

    Položka č.: 239842

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:55

    akvarel, papír, 13,5 x 25,6 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    Položka č.: 239843

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:56

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pácha u Řešeta

    Položka č.: 239844

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:57

    tužka, papír, 1880, 17,5 x 31 cm, sing. PD KubaLud, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pásový ornament na punčochách

    Položka č.: 239845

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:58

    tuš, papír, 1890, 5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pec u Sesvete

    Položka č.: 239846

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:59

    tužka, papír, 1889, 11 x 17 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pivovar v Pecce

    Položka č.: 239847

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:00

    tužka, papír, 1880, 11 x 16 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pod šancemi v Březnici

    Položka č.: 239848

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:01

    tužka, papír, 1917, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 1917, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Poděbradské sosny

    Položka č.: 239849

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:02

    tužka, papír, 1894, 18 x 13,5 cm, sign. LD LKuba 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Římské vykopávky Rovinského v Dukle (Černá hora)

    Položka č.: 239850

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:03

    tužka, papír, 1890, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 13/5 90, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skála na Páchu u Cimburka

    Položka č.: 239851

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:04

    tužka, papír, 1880, 20 x 29 cm, sign. PD Kuba Lud. 23.4.1880, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Spodek končarice

    Položka č.: 239852

    Vyvolávací cena: 270 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:05

    tuš, papír, 1890, 13 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Světnice v Sitariji Slovinské na Višarji

    Položka č.: 239853

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:06

    tužka, papír, 1889, 18 x 26 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    U sv. Markéty

    Položka č.: 239854

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:07

    tuš, papír, 1947, 10 x 14,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ukrajinský mlýn

    Položka č.: 239855

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:08

    tužka, papír, 1886, 12 x 21 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ulice v Kutné hoře

    Položka č.: 239856

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:09

    tužka, akvarel, papír, 1880, 14 x 9 cm, sign. PD LKuba 1880, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ulice z vychodní části Černomelju; Běloukrajinské děvče trhá fazole

    Položka č.: 239857

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 14:10

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)