• Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Alena Anderlová

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19688

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    PF 1981

    Položka č.: 189502

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:00

    serigrafie, 1980, 20,2 x 10,5 cm, sign. DU Hořánek 80, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Sourozenci

    Položka č.: 198807

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:01

    kombinovaná technika, 1965, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 65, č. 7/22, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát

    Položka č.: 198809

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:02

    kombinovaná technika, karton, 84 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - milenci

    Položka č.: 198810

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:03

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Strom

    Položka č.: 199132

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:04

    lept, 23,8 x 29,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Portrét staré ženy

    Položka č.: 200465

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:05

    tuš, papír, 1952, 21 x 15 cm, sign. PN Hořánek 1952, rám, vzadu popsáno, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Gutenberg

    Položka č.: 200698

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:06

    tuš, papír, 1951, 19 x 26 cm, sign. LD Hořánek 1951, rám, vzadu popsáno, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Portrét

    Položka č.: 200850

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:07

    litografie, 36,7 x 25,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Položka č.: 200851

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:08

    kombinovaná technika, 34,5 x 21,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Položka č.: 200852

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:09

    kombinovaná technika, 1962, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Hořánek 1962, č. 8/9, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Kočár při úplňku

    Položka č.: 200855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:10

    kombinovaná technika, 20 x 11,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Rybář

    Položka č.: 200856

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:11

    kombinovaná technika, 32,5 x 54,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Kytice ve džbánku

    Položka č.: 200858

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:12

    kombinovaná technika, 52,5 x 34,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lidice

    Položka č.: 202348

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:13

    lavírovaná kresba tuší, 1948, 29 x 40 cm, sign. PD Hořánek 1948, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pobřeží Ligurského moře

    Položka č.: 202349

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:14

    pastel, papír, 1964, 36 x 49 cm, sign. DU Hořánek 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Marinella di Carrara

    Položka č.: 202351

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:15

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pisa

    Položka č.: 202352

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:16

    pastel, papír, 1964, 36 x 49 cm, sign. LD Hořánek 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar