• Aleš Kublák

    Pečeť zrodu

    Položka č.: 240097

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 21:13

    olej a akryl, lepenka, 2019, 30 x 21 cm, sign. PD AK19, rám

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    Položka č.: 237026

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:02

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 237050

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:04

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Abstrakce

    Položka č.: 237053

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:06

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    Položka č.: 237063

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:08

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    Položka č.: 237066

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:10

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stopy

    Položka č.: 237068

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:12

    vypalovaný linoryt, 2000, 22,5 x 17,4 cm, sign. PD Miroslav Štolfa 2000, č. 124/200, vydáno jako PF 2001, doplněno dvojlistem s textem Ludvíka Kundery "Stopy", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:14

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ctirad Stehlík

    Brouk

    Položka č.: 237100

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:16

    litografie, 1983, 9,2 x 7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 54/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 237103

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:18

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 237473

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:20

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt (kopie)

    (1606-1669)

    Autoportrét - Rembrandt

    Položka č.: 237474

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:22

    olej, plátno, začátek 20. století, 100 x 73,5 cm, rám, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Antonín Neužil?

    Božena Němcová

    Položka č.: 237476

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:24

    hlína, v. 25 cm, značeno v hlíně K, připevněno k dřevěnému podstavci, vzadu na podstavci uraženy kousky hlíny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pavel Kopp

    Portrét MIroslava Horníčka

    Položka č.: 237477

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:26

    Josef Sudek

    Položka č.: 237478

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:28

    bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 237481

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:30

    ocelorytina, 1992, 16,5 x 13,3 cm, sign. PD Jherčík, autorský tisk, polámané rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Diviš

    Folklór

    Položka č.: 239298

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:32

    serigrafie, 1999, 35 x 26,8 cm, sign. PD Diviš 99, č. 88/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Stanislav Diviš

    Katedrála

    Položka č.: 239299

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:34

    serigrafie, 1997, 42,3 x 30,2 cm, sign. PD Diviš 97, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

  • Michaela Lesařová-Roubičková

    Vylité myši

    Položka č.: 239301

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:38

    lept, 24,7 x 16 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubičková, č. 60/78, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

  • Ivan Ouhel

    Barevná kompozice

    Položka č.: 239302

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:40

    barevný dřevoryt, 2001, 20 x 30,5 cm, sign. PD I. Ouhel 2001, č. 28/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Max Švabinský

    Babička

    Položka č.: 239303

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:42

    lept, 19,2 x 14 cm, papírová pasparta, značeno LD: Max Švabinský, Grossmutter, Radierung; PD Verlag der Geselschaft für Veevielfältigende Kunst, Wien, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Kometa

    Položka č.: 239304

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:44

    litografie, 1993, 23,2 x 20,9 cm, sign. DU JŠerých 93, č. 117/200, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, …

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Figurální kompozice

    Položka č.: 239305

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:46

    litografie, 1997, 29,6 x 20,2 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e. a. , PD Josefu Hrubému 1997!, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Položka č.: 239306

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:48

    litografie, 21,5 x 21,6 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , č. 43/45, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Komárek

    In Memoriam Jaroslav Šulc

    Položka č.: 238928

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:02

    suchá jehla, 14,6 x 11,3 cm, sign. DU V. Komárek, papír na okrajích zažloutlý a pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Muž s beránkem

    Položka č.: 238938

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:04

    suchá jehla, 13,5 x 7 cm, sign. PD V. Komárek , č. 61/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Dům mezi stromy

    Položka č.: 238939

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:06

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Portrét ženy

    Položka č.: 238941

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:08

    dřevoryt, 12 x 9,3 cm, sign. DU V. Komárek, č. 55/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 238945

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:10

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Zamyšlený

    Položka č.: 238946

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:12

    suchá jehla, 18,5 x 28 cm, sign. PD VKomárek , č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu