• Aleš Lamr

    (1943)

    Nebeský ovál

    Položka č.: 19685

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    Položka č.: 19684

    Vyvolávací cena: 30.600 CZK (1.224 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 41 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 30.600 CZK (1.224 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Jökullsarlón (Island)

    Položka č.: 19683

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Michal Singer

    (1959)

    Epicentrum

    Položka č.: 19682

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 60 x 40 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    Položka č.: 19681

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 105 x 115 cm, sign. PD Z. M. Nováková, rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Splynutí s krajinou

    Položka č.: 19680

    Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.752 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 43.800 CZK (1.752 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Portrét Merlíny

    Položka č.: 19677

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, kresba, papír, 59 x 41,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Les souvenirs

    Položka č.: 19676

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, kresba, papír, 27,7 x 55,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Daněk

    (1977)

    Na čekané

    Položka č.: 19674

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    Položka č.: 19673

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 19671

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1963, 70 x 50 cm, sign. PN Malát 63, rám, Typická ukázka z díla originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly (geometrická abstrakce i různí umělci (F. Gross či F. Hudeče…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    Položka č.: 19670

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    Položka č.: 19669

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Holub

    (1976)

    Don Patizón

    Položka č.: 19661

    Vyvolávací cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    acrystal, 2015, v. 72,5 cm

    Aktuální cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Akt

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matyska

    (1977)

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl plátno, 2010, 40 x 35 cm, sign. PD Lenka Pilařová 2010, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Zimní krajina

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, 2004, 58 x 80 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2004, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1968, 20 x 15 cm, rám, hlava s buřinkou je dílem belgického surrealistického malíře, který svoji tvorbou ovlivnil generace umělců po celém světě. Magritte používal principy změny proporcí a metamorfózy, skrze které ve svých obrazech útočil na divákovu racionální realitu. Často opakované byly t…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 45 x 30 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 14/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

Facebook