• Stanislav Diviš

    Katedrála

    Položka č.: 239299

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:34

    serigrafie, 1997, 42,3 x 30,2 cm, sign. PD Diviš 97, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Michaela Lesařová-Roubičková

    Vylité myši

    Položka č.: 239301

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:38

    lept, 24,7 x 16 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubičková, č. 60/78, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Ouhel

    Barevná kompozice

    Položka č.: 239302

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:40

    barevný dřevoryt, 2001, 20 x 30,5 cm, sign. PD I. Ouhel 2001, č. 28/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Max Švabinský

    Babička

    Položka č.: 239303

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:42

    lept, 19,2 x 14 cm, papírová pasparta, značeno LD: Max Švabinský, Grossmutter, Radierung; PD Verlag der Geselschaft für Veevielfältigende Kunst, Wien, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Kometa

    Položka č.: 239304

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:44

    litografie, 1993, 23,2 x 20,9 cm, sign. DU JŠerých 93, č. 117/200, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, …

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Figurální kompozice

    Položka č.: 239305

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:46

    litografie, 1997, 29,6 x 20,2 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e. a. , PD Josefu Hrubému 1997!, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Položka č.: 239306

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 18:48

    litografie, 21,5 x 21,6 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , č. 43/45, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Komárek

    In Memoriam Jaroslav Šulc

    Položka č.: 238928

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:02

    suchá jehla, 14,6 x 11,3 cm, sign. DU V. Komárek, papír na okrajích zažloutlý a pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Muž s beránkem

    Položka č.: 238938

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:04

    suchá jehla, 13,5 x 7 cm, sign. PD V. Komárek , č. 61/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Dům mezi stromy

    Položka č.: 238939

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:06

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Portrét ženy

    Položka č.: 238941

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:08

    dřevoryt, 12 x 9,3 cm, sign. DU V. Komárek, č. 55/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    Položka č.: 238945

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:10

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Zamyšlený

    Položka č.: 238946

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:12

    suchá jehla, 18,5 x 28 cm, sign. PD VKomárek , č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Dva andělé

    Položka č.: 238947

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:14

    suchá jehla, 1969, 28,7 x 40 cm, sign. DU Vlad. Komárek 69, č. 20/50, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:16

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 238952

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:18

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 238954

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:20

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antoni Tápies

    (1923-2012)

    Plakát ke společné výstavě A. Tapiése a P. Gimfererra

    Položka č.: 238955

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:22

    litografie, plakát, 78,8 x 56 cm, plakát k výstavě v galerii Joan Prats, Barcelona, 1982, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívky na louce

    Položka č.: 238956

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:24

    olej, papír, 1945, 21,9 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    V baru

    Položka č.: 238957

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:26

    olej, dřevo, 1927, 34,7 x 26,9 cm, sign. LD B. Ullrych 27, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Chlapec s udicí

    Položka č.: 238958

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:28

    olej, karton, 35,3 x 28,7 cm, vepředu LD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 238959

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:30

    olej, papír, 25,3 x 24,3 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    Položka č.: 238960

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:32

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Čtenářka (EXL M. Janča)

    Položka č.: 238961

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:34

    linoryt, 4,5 x 7,5 cm, sign. PD R. Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Dívka s knihou (EXL Lud Bradáč)

    Položka č.: 238962

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:36

    lept, 1924, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD Stanislav Kulhánek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na koupališti (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 238963

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:38

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, jeden s papírů na okrajích otřepen, na rohu přeložen, papíry zašlé a lehce zažloutlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 5 skic)

    Položka č.: 238964

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50 x 35 cm, nalepeno na kartonu, papír lehce zašlý, místy na rozích patrné stopy po lepení, jeden s papíru na horním okraji poškozen, jeden má zvlěný roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Katedrála a dům

    Položka č.: 238965

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:42

    lept, suchá jehla, 1977, 16,5 x 19,5 cm, sign. PD Jan Souček 77, a. e. , antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:44

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Váza s rostliným dekorem

    Položka č.: 238967

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 19:46

    hlína , v. 70 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)