• William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    Položka č.: 203530

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:00

    litografie, 29,5 x 29,5 cm, DU značeno na kameni W.I. Shayer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Johann Poppel

    Valdštejský palác

    Položka č.: 203552

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:01

    mědirytina, 9,7 x 17 cm, PD značeno v desce Joh. Poppel, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Lodičky

    Položka č.: 205296

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:03

    litografie, 2006, 35 x 26 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 84/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Houšť

    K.H. Mácha

    Položka č.: 205300

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:04

    lept, 26 x 23 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Miroslav Houšť

    Malíř zátiší

    Položka č.: 205301

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:05

    lept, 1977, 41,3 x 29,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Lokvenc

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 205349

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:06

    litografie, 25,3 x 38,3 cm, sign. PD Lokvenc, pasparta, č. 38/180, Antikvariát Ostrovní, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Soukup

    Zima u Janovic

    Položka č.: 205720

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:07

    olej, karton, 28 x 35 cm, sign. LD Soukup, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohunka Waageová

    Stará cikánka

    Položka č.: 206192

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:08

    lept, 1987, 31 x 25,4 cm, sign. DU B. Waageová 1987, č. 33/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Portrét herce Národního divadla

    Položka č.: 206193

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:09

    kresba na skle, tužka, 1951, 28,2 x 22,5 cm, monogr. PD V.S. 15 X. 1951, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 206198

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:10

    olej, plátno, 17,4 x 17,5 cm, provenience: z pozůstalosti autora, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Pavel Piekar

    Anděl

    Položka č.: 206199

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:11

    linoryt, 2009, 21,7 x 12,2 cm, sign. PD Piekar 2009, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Chalupa

    Položka č.: 206234

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:12

    akvarel, papír, 26 x 33 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • I. Hájek

    Ze zahrady

    Položka č.: 206235

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:13

  • Kvapilová

    Položka č.: 206237

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:14

    olej, plátno, 47 x 39 cm, sign. PD Máňa Kvapilová, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:15

  • Kříž

    Pohled na hrad Landštejn

    Položka č.: 206858

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:16

    olej, karton, 1955, 39 x 56 cm, sign. PD Kříž 1955, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Masopust

    Položka č.: 206870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:17

    litografie, 30 x 45,5 cm, sign. PD V. Polášek, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:18

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Mraky nad krajinou

    Položka č.: 206879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:19

    dřevoryt, 1935, 18,5 x 24 cm, sign. PD Vl Pukl 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 207048

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:20

    mědirytina, 24,7 x 18,2 cm, sign. PD Konůpek, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Krajina z Usedomu

    Položka č.: 207349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:21

    lept, 20,5 x 36,5 cm, sign. v desce PD W Conz, LD slepotiskové razítko Werein Originalrad. Karlsruhe, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Herbert Kisza

    Sen o hlavě

    Položka č.: 207547

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:22

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Zdeňka Skořepová

    Položka č.: 207615

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:23

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 207917

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:24

    litografie, 1941, 29,4 x 19,9 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miro Pařízek

    Spící dívka

    Položka č.: 207919

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:25

    lept, 10,6 x 17,3 cm, sign. PD Miro Pařízek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Markéta Králová

    Zatmění měsíce

    Položka č.: 207954

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:26

    mezzotinta, 8 x 6 cm, sign. PD M. Králová, pasparta, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 208440

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:27

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 208441

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:28

    kolorovaná litografie, 16 x18 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 31/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Čertovka

    Položka č.: 208442

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:29

    kolorovaná litografie, 16 x 20 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)