Stará grafika, kresba a historické mapy

Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte Aukční síň Vltavín, T:224 930 340, E: info@galerie-vltavin.cz

  • Ferdinand Staeger

    (1880-?)

    Bohyně

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:01

    kolorovaný lept, 25 x 19 cm, sign. PD F. Staeger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Johann Christoph Steinberger

    (1680-1727)

    Assyrius

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:02

    mědirytina, 31,2 x 19 cm, značeno PD I. C. Steinberger, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • C. Steyrer

    Bilderftürmerei im Prager Mome 1619

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:03

    litografie, 10,4 x 13,8 cm, litografii provedl J. Sandtner jun., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Johann Störcklin

    (1723-1756)

    Narození páně

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:04

    mědirytina, 30 x 18 cm, značeno PD Rudolph StorcKlin Cath, sc. A.V. , při spodním okraji zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Georg Straub

    (1805-1877)

    Vue de Glacier de Rosenlaui et des Monts Wellhorn et Wetterhorn

    Položka č.: 186

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:05

    akvatinta, 1845, 13,1 x 17,3 cm, značeno LD Dessiné par Straub. a PD Gravé par Weber., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pierre Francois Tardieu

    (1711-1771)

    Námořní bitva

    Položka č.: 187

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:06

    lept, 1763, 21,7 x 39,8 cm, značeno PD P. F. Tardieu Sculpt. 1763; LD G. De St. Aubin del., papír zašlý, lehce ušpiněn, na třech místech přeložen, antiqari.at Radhošťská

  • David Teniers

    (1610-1690)

    La Boudiniere

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:07

    rytina, 21,2 x 31,2 cm, zašpiněný papír, nalepeno na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:08

    kolorovaná kamenorytina , 18,1 x 31,4 cm, č. 9, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 190

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:09

    kamenorytina, 19,8 x 35,5 cm, č. 12, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 191

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:10

    kamenorytina, 19,5 x 35,4 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 192

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:11

    kamenorytina, 20,3 x 34,7 cm, č. 10, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 193

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:12

    kamenorytina, 19,5 x 34,5 cm, č. 9, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 194

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:13

    kamenorytina, 16,3 x 33,8 cm, č. 3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 195

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:14

    kamenorytina, 13 x 32,8 cm, č. 2, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 196

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:15

    kamenorytina, 12,5 x 34,5 cm, č. 1, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 197

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:16

    kamenorytina, 15,8 x 33,5 cm, č. 4, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen Stücke

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:17

    kamenorytina, 20,4 x 35,5 cm, č. 11, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 199

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:18

    kamenorytina, 13,3 x 33 cm, č. 5, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 200

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:19

    kamenorytina, 15 x 33 cm, č. 6, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen Stücke

    Položka č.: 201

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:20

    kamenorytina, 17,5 x 35,5 cm, lehce zažloutlý, poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Francis Calcraft Turner

    (1782-1846)

    Vrhání lasa

    Položka č.: 202

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:21

    kolorovaná mědirytina, 9,7 x 12,7 cm, vyryl T. S. Engleheard, vydal Pittman, Warwick Square, London

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Wilhem Unger

    (1837-1932)

    Žebrák

    Položka č.: 203

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:22

    lept, 9,3 x 8,3 cm, sign. PD W. Unger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Paulus Pontius

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:23

    mědirytina, lept, 24 x 17,7 a 23 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Joannes Snellinx

    Položka č.: 205

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:24

    mědirytina, lept, 23 x 15 a 23,5 x 15,3 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    Položka č.: 206

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:25

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp, antiqari.at Radhošťská

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    Položka č.: 207

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:26

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp., antiqari.at Radhošťská

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Justus Sustermans

    Položka č.: 208

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:27

    lept, 24,8 x 16,3 cm, značeno LD Ant. van Dyck fecit aqua forti, antiqari.at Radhošťská

  • Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    The Lame Man

    Položka č.: 209

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:28

    mědirytina, 12,5 x 16 cm, značeno PD Van Dyk pinx. , PD Appold sc. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:29

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. delin, PD Philipp Morghen Reg. Scul, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neapo…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 211

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 13:30

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Delin, PD Nic Billy Rom Reg. iricise, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neap…