Stará grafika, kresba a historické mapy

Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte Aukční síň Vltavín, T:224 930 340, E: info@galerie-vltavin.cz

    V horách

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:31

    lept, 15,3 x 20,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Svatý Jan Nepomucký

    Položka č.: 333

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:32

    chromolitografie, 40 x 28 cm, rám, mírně zašlé, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Muž v cilindru

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:33

    tuš, tužka, papír, 19. století, 20,8 x 21,6 cm, sign. DU, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kamenný dům v horské krajině

    Položka č.: 335

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:34

    tužka, papír, 1849, 22,7 x 32,6 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kompoziční náčrt a Výjev se slepcem

    Položka č.: 336

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:35

    2x tužka, papír, 19. století, 12 x 7,7 a 12,6 x 8,2 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vojáci

    Položka č.: 337

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:36

    chromolitografie, 38 x 56,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krajina s pískovcovou skálou a mostem

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:37

    tužka, papír, 19. století, 22,9 x 18,3 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Náboženský výjev

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Přístav

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:39

    mědirytina, 8,9 x 16,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Žena s knihou

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:40

    mědirytina, 10 x 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vögel XIX

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:41

    ručně kolorovaná mědirytina, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Charles Holroyd

    (1861-1917)

    Ženy v zahradě

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 15:42

    lept, 19,6 x 26,3 cm, značeno LD L. Angerer , Berlin, impr., papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)