Bibliofilská aukce (170. Aukce)

Sálová aukce se uskuteční 28. 11. 2019 od 18 hodin v prostorách Aukční síně Vltavín.

  • .

    Dějiny dynastií Suli a Tchang - Ilustrované vydání

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 11. 2019 15:00

    čínská bibliofilie, dílny v Čchan-čou. 1696, deskotisk - dřevořez, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • .

    Přehled rostlin - ilustrované vydání (Pen - cchao)

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    čínská bibliofilie, 3 sešity, tištěno koncem 18. století, deskotisk - dřevořez, zkrácené vydání velkého Pen-cchao z dynastie Sung, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

    Námořní bitva

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Japonská společnost

    Položka č.: 784

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ogata Gekko

    (1859-1920)

    Na loďce

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, LD pečeť, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ogata Gekko

    (1859-1920)

    Samuraj

    Položka č.: 786

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, uprostřed pečeť, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

  • Ogata Gekko

    (1859-1920)

    Dámy na pobřeží

    Položka č.: 787

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, PD pečeť, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská