Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Stařík
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:19
lept, 1954, 16,6 x 8 cm, sign. PD Čepelák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Tomáš Bím
Piknik
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:16
litografie, 13 x 7 cm, sign. PD Bím, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
V kavárně
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:06
litografie, kolem r. 1905, 26 x 38 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Terč
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:58
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Trojúhelník
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:57
Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)
Aleš Kublák
Srpnový den pod horami
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 19:18
olej, plátno, 2023, 40 x 30 cm, sign. PD AK 23
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Petr Žižák
Koláž tří aktů
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:57
digitální fotografie, 38 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Žižák
Dívčí akt
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:56
digitální fotografie, 39 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alena Vykulilová
Očekávání
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:55
fotografie, 45,4 x 30,4 cm, sign. zezadu PD Alena Vykulilová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Svatoň
Stuha
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:51
fotografie, 13 x 25 cm, sign. Na zadní straně Svatoň, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Vasil Stanko
Šplh
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:49
bromostříbrná fotografie, 27 x 27,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Sirůček
Sebevědomý květ
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:47
barevná fotografie, 17,8 x 9,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u J. Funkeho, J. Ehma a Z. Feyfara na Státní grafické škole
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Sirůček
Kočičí oči
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:43
barevná fotografie, 17,7 x 9,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u J. Funkeho, J. Ehma a Z. Feyfara na Státní grafické škole
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Tomáš Raszka
(1983)
Žena v kukuřici
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:41
fotografie, 2021, 44,8 x 30 cm, sign. na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Tomáš Raszka
(1983)
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:36
fotografie, 45,5 x 30,5 cm, sign. na zadní straně R, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ladislav Postupa
(1929-2016)
Ženský akt
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:33
bromostříbrná fotografie, 20,2 x 19,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Helmut Newton
(1920-2004)
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:30
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Petr Nagy
Dívčí akt II.
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:26
fotografie, 45,3 x 30,3 cm, sign. zezadu Petr Nagy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Nagy
Dívčí akt III.
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:25
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Mlčoch
On a on V. - Z cyklu Milenci
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:22
fotografie, 2010, 28 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Mlčoch, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Paul Koruna
Akt dívky se závojem
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:18
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Milan Junek
(1976)
Závoj
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:14
fotografie, 23,5 x 41,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
Ptačí muž
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:13
fotografie, 42 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:11
fotografie, 2021, 29,4 x 43,7 cm, sign. PD Junek 2021, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Milan Junek
(1976)
Hry
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:10
fotografie, 28 x 41 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
Mužský akt
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:09
fotografie, 26,6 x 39,8 cm, sign. zezadu Milan Junek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:08
digitální fotografie, 29,5 x 44 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Ehm
(1909-1989)
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:05
bromostříbrná fotografie, 16 x 12 cm, pozdější zvětšenina, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP
Milan Borovička
(1925-2011)
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:02
bromostříbrná fotografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. vzadu: Borovička, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Profily, skupiny Setkání a Svazu československých fotografů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Tadeusz Bartoš
(1970)
V zrcadle
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:00
kyanotypie, 2019, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Tade 19, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu