• Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Uzel

    Položka č.: 201083

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:28

    serigrafie, 40 x 24 cm, sign. PD Eugen Weidlich, rám, č. 10/100, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    Položka č.: 201109

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:29

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:30

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:31

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:32

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Orloj

    Položka č.: 201126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:33

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,7 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:34

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:35

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:36

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst

    Nákladní loď

    Položka č.: 201135

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:37

    lept, 13 x 15,7 cm, sign. PD Leo Horst, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Egypt)

    Položka č.: 201535

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:38

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Řecko - antická kultura)

    Položka č.: 201536

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:39

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Řím)

    Položka č.: 201537

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:40

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Románské umění)

    Položka č.: 201538

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:41

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Gotika)

    Položka č.: 201539

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:42

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Renesance)

    Položka č.: 201540

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:43

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Baroko)

    Položka č.: 201541

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:44

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Baroko)

    Položka č.: 201542

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:45

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Klasicismus)

    Položka č.: 201543

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:46

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Secese)

    Položka č.: 201545

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:47

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Plakát k výstavě (Funkcionalismus)

    Položka č.: 201546

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:48

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Panna Maria

    Položka č.: 201574

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:49

    lept, 49,2 x 39,8 cm, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petrbauer

    Smrtka

    Položka č.: 201578

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:50

    lept, 12,2 x 17 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:51

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 201827

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:52

    dřevoryt, 27,7 x 20,3 cm, sign. PD b. lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Předehry

    Položka č.: 202132

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:53

    tuš, tužka, papír, 25,5 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Vodní květ

    Položka č.: 202134

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:54

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    V úplňku

    Položka č.: 202135

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:55

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    květen

    Položka č.: 202136

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:56

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Magdaléna Konečná

    (1936-2008)

    Malá mořská víla

    Položka č.: 202813

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:57

    pastel, papír, 45 x 63 cm, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Slíže na VŠUP v Praze, poté soukromé studium u prof. Silovského

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook