Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce)

pouze on-line část sálové aukce

  • Oldřich Kulhánek

    Requiem für Lidice

    Položka č.: 1584

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:11

    lept, 1972, 41 x 24,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, rám, č. 15/60, součástí položky je publikace Lidice čin krvavého teroru a porušení zákonů i základních lidských práv, sbírka publikací o utrpení českého a slovenského národa v boji za svobodu, vydalo Ministerstvo vnitra 1945, ilustrace Lidick…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták & Jan Smetana

    Položka č.: 1585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:12

    tisk, plakát, 82,5 x 56,5 cm, rám, plakát k výstavě Kamila Lhotáka a Jana Smetany Kresby a grafiky 1939 - 1956, nové obrazy a práce sobdobí Skupiny 42, Galerie umění v Karlových Varech 11. 7. - 15. 8. 1956, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    Plakát k výstavě Adolfa Borna

    Položka č.: 1586

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:13

    plakát, tisk, 1990, 97 x 65 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Postl

    (1769/74-1818)

    Pohled na Prahu od Belvederu

    Položka č.: 1587

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:14

    lept, 30 x 43 cm, rám, podle Karla Postla ryl Laurentz Janscha

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Martin Bouda

    Pražské probuzení

    Položka č.: 1588

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Martin Bouda

    Podél Orlice

    Položka č.: 1589

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Bouda

    Večernice

    Položka č.: 1590

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:17

    litografie, 2007, 30 x 24 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 4/40, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Martin Bouda

    Hanspaulka

    Položka č.: 1591

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:18

    litografie, 2008, 16,5 x 21 cm, sign. PD M. Bouda 08, č. 122/177, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Bouda

    Slaný náměstí

    Položka č.: 1592

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:19

    litografie, 2009, 24 x16,8 cm, sign. PD M. Bouda 09, č. 102/150, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Kopecký

    Legenda

    Položka č.: 1593

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:20

    serigrafie, 2012, 49,5 x 49,5 cm, sign. PD Ivo Koepcký 2012, rám, č. 19/16, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Martin Bouda

    Bertramka III.

    Položka č.: 1594

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:21

    litografie, 2008, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD M. Bouda 08, č. 20/200, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Martin Bouda

    Bertramka I.

    Položka č.: 1595

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:22

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Martin Bouda

    Prales

    Položka č.: 1596

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:23

    litografie, 2003, 22 x 17 cm, sign. PD M. Bouda 03, č. 165/200, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Cyril Bouda

    (1901)

    Zátiší s růýí a perem (P.F. 1960 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 1597

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:24

    litografie, 11 x 18 cm, LD značeno CB, sign. PD C. Bouda

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Bouda

    Bertramka II.

    Položka č.: 1598

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:25

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec

    Položka č.: 1599

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:26

    litografie, 11 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Různí autoři

    Dívka, Most

    Položka č.: 1600

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:27

    akvatinta, lept, 16 x 11,5; 30 x 7 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jana Reinerová

    Staré zámecké schody

    Položka č.: 1601

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:28

    litografie, 37 x 33 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Jezero

    Položka č.: 1602

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:29

    litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka AT, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampiónová slavnost

    Položka č.: 1603

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:30

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 34/100, č. 34/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 1604

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:31

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka 5/100, č. 5/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    Položka č.: 1605

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:32

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nationale…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Paul

    Položka č.: 1606

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:33

    kolorovaná litografie, 2018, 21,5 x 17 cm, sign. PD J. Paul 2018, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, inst…

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)