• Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Sáňkování

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:13

    tuš, papír, 31 x 19,3 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:14

    akvarel, papír, 2004, 45 x 62,5 cm, sign. PD Načeradský 2004, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:15

    akvarel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:16

    tempera, tuš, papír, 1981, 37 x 50 cm, sign. DU Načeradský 81, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:17

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. uprostřed Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ušatky

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:18

    akvarel, tuš, papír, 1981, 42,3 x 58,7 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Les souvenirs

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:19

    kombinovaná technika kresba, 277 x 55,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Portrét Merlíny

    Položka č.: 680

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:20

    kombinovaná technika, kresba, 59 x 41,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

  • Miloslav Pečinka

    (1924)

    Reminiscence (Břehy - Malířská scenerie)

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:21

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Marie Pospíšilová

    (1902-1974)

    Pařát

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:22

    tuš, papír, 1945, 44 x 31 cm, monogr. PD MP 45, rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Vladimír Renčín

    Zlato jde nahoru

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:23

    tuš, akvarel, papír, 19,4 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ležící

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:24

    uhel, papír, 1970, 47 x 64 cm, sign. PD Ronovský 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Svolinský

    Akt dívky

    Položka č.: 685

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:25

  • Karel Svolinský

    Kostel

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:26

    akvarel, papír, 8 x 12,8 cm, sign. LD K. Svolinský, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Radan Wagner

    Prostřeno

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:27

    uhel, papír, 1995, 50 x 38 cm, sign. PD Wagner 95, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Radan Wagner

    Schoulené masky

    Položka č.: 688

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:28

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:29

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hol…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Kanárek

    Položka č.: 690

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:30

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:31

    kombinovaná technika, akryl, výšivka, 2006, 60 x 40 cm

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Danzig

    (1995)

    Mozky (diptych)

    Položka č.: 692

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:32

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2017, 2 x 40 x 40 cm, sign. PD Danzig

  • František Hodonský

    Průtok

    Položka č.: 693

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:33

    olej, plátno, 2004 - 2005, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 05, lištováno, na rubu plátna autorem napsán název díla, Vydařená práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patřil mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčke…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • František Hubatka

    Kosmická operace

    Položka č.: 694

    Vyvolávací cena: 7.700 CZK (308 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:34

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 7.700 CZK (308 €)

  • František Koudelka

    Erupce

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:35

    akryl, plátno, 2014, 48,5 x 45,5 cm, sign. zezadu Koudelka, žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Lochman

    Nemesis

    Položka č.: 696

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:36

    olej, karton, 1996, 98,5 x 78,5 cm, sign. PD Lochman 96, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky

  • Miroslav Mužík

    Krajina - Rvasice

    Položka č.: 697

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:37

    akryl, plátno, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

  • Otto Placht

    Položka č.: 698

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:38

    akryl, papír, 2012, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht 2012, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

  • Otto Placht

    Psychotropy I.

    Položka č.: 699

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:39

    akryl, kvaš, papír, 80 x 100 cm, sign. vzadu Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

  • Jiří Ptáček

    Palma

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:40

    akryl, plátno, 2015, 110 x 90 cm, sign. vzadu Ptáček

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Jana Reinerová

    Restaurace u Lorety

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:41

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Vzadu u Haštala

    Položka č.: 702

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:42

    akryl, plátno, 20 x 20 cm, sign. DU Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě