• Karel Schadt

    (1888-1955)

    Zimní krajina

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, 2004, 58 x 80 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2004, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1968, 20 x 15 cm, rám, hlava s buřinkou je dílem belgického surrealistického malíře, který svoji tvorbou ovlivnil generace umělců po celém světě. Magritte používal principy změny proporcí a metamorfózy, skrze které ve svých obrazech útočil na divákovu racionální realitu. Často opakované byly t…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 45 x 30 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 14/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19688

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Kosina

    (1891-?)

    Ze Seminárské

    Položka č.: 236189

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:02

    olej, plátno, karton, 39 x 49 cm, vzadu nalepen autorský štítek, okraje odřené a otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Krajina

    Položka č.: 236225

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:04

    lept, 1984, 32,5 x 46,8 cm, sign. PD D. Smutný 1984, pasparta, autorský tisk, pasparta mírně otřepena, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Průhled na Pražský hrad

    Položka č.: 236237

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:06

    lept, 19,5 x 16,7 cm, sign.. PD J. Stretti -Zamponi, rám, v pravém rohu naprasklé sklo, na paspartě zažloutlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Tváře

    Položka č.: 236251

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:08

    lept, 1984, 59,5 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1984, papírová pasparta, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 236366

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:10

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V.J. Hauk

    (1910)

    Chalupy

    Položka č.: 236376

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:12

    olej, karton, 40,5 x 54,5 cm, sign. PD J.V. Hauk, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Inka Krčmářová

    (1900-?)

    Kytice

    Položka č.: 236381

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:14

    olej, plátno, karton, 40,2 x 33,7 cm, sign PD I. Krčmářová, rám, LD chybí růžek plátna, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Otakar Strýhal

    (1914-2000)

    Pivoňky

    Položka č.: 236383

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:16

    olej, karton, 1958, 63 x 43 cm, PD. monogr. S, rám, vzadu nalepen štítek Sdružení západočeských výtvarných umělců, na štítku signováno Strýhal, popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Walther Reichel

    Maják

    Položka č.: 236396

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:18

    olej, plátno, 1909, 32 x 24 cm, sign. LD W. Reichel 09, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Paul Emil Felix

    Dívka s andělem

    Položka č.: 236446

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:20

    akvatinta, 17,4 x 12,3 cm, sign. PD P. E. Felix, rám, mírně zažloutlý papír, v horních rozích skvrny od vody, nezasahuje do tisku, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Poesie artistique

    Položka č.: 236456

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:22

    tisk, 1991, 53 x 41,5 cm, sign. PN J. Kolář 91, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rafael Knobloch

    (1944)

    Novotného lávka z Karlova mostu

    Položka č.: 236505

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:24

    batika, plátno, 145 x 92 cm, sign. LD Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nacovský

    Město na pobřeží

    Položka č.: 236508

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:26

    olej, karton, 44,5 x 36 cm, sign. PD Nacovský, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postavy

    Položka č.: 236509

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:28

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rafael Knobloch

    (1944)

    Zahrady pod Pražským hradem

    Položka č.: 236514

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:30

    batika, plátno, 143,5 x 80 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rafael Knobloch

    (1944)

    Kostel sv. Rocha na Pohořelci

    Položka č.: 236515

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:32

    batika, plátno, 115 x 140,5 cm, sign. PD Rafael Knobloch, rám, vlevo uprostřed drobně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 236517

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:34

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hudba

    Položka č.: 236534

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:36

    tisk, 1972, 23,2 x 63 cm, sign. PD. J. Kolář 72, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook