Photos (171st Christmas auction)

auction will be held on December 12, 2019 in Stone hall, Ostrovní 8, Prague 1, c. 200 m from Auction house Vltavin from 6 pm

pre-sale exhibition will be at Vltavin Auction House since December 4th till 12th from 10-12, 13-18 o´clock

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    No.: 530

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Termination of first bid: 12. 12. 2019 15:00

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    No.: 531

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Debata na ulici

    No.: 532

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 12,1 x 9 cm, stav odpovídá autorskému přístupu, pravý horní roh utržený

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Dvě ženy

    No.: 533

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14 x 8 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na koupališti

    No.: 534

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 90,5 x 16,4 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na procházce

    No.: 535

    černobílá bromostříbrná fotografie, 13,3 x 18,3 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Stojící žena

    No.: 536

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 11,5 x 16,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    V létě

    No.: 537

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14 x 10 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt III.

    No.: 538

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    bromostříbrná fotografie, 18 x 23,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Dívka s košíkěm broskví

    No.: 539

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Serge Jacques

    (1927)

    Na pláži

    No.: 540

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my Studio, Paris

    No.: 541

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    fotolitografie, 1978, 35,6 x 22,9 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 2/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 02/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Provenance: Antiquari…

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai d´Orsay I,

    No.: 542

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 22,9 (40 x 27,6) cm, sign. PD Helmut Newton, 8/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 08/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, mírně zažloutlý okraj p…

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Paris

    No.: 543

    fotolitografie, 1975, 35,6 x 22,9 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 21/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 21/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Provenance: Antiquar…

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Portrét Otakara Nejedlého

    No.: 544

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    bromostříbrná fotografie, 1944, 29 x 24 cm, sign. PD na podkladovém kartonu Ehm 44

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Portrét Otakara Nejedlého

    No.: 545

    bromostříbrná fotografie, 1944, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD na podkladovém kartonu Ehm 44

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier

    No.: 546

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    bromostříbrná fotografie, 1929, 34,5 x 45,3 cm, sign. PD Dr. K Procházka, originální fotografie k albu Krásy Vysokých Tatier, které bylo vydáno roku 1929 s podtitulem 140 fotografií Dr. K. Procházky, pravotára z Hradce Králové, vydal Grafický závod umělecký Josef Doležal v Červeném Kostelci, mírně p…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • József Németh

    (1928)

    Mosdatás

    No.: 547

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 38 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    1. máj 1986

    No.: 548

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    bromostříbrná fotografie, 1986, 17 x 23,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Pražský Metronom

    No.: 549

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    bromostříbrná fotografie, 1991, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Soubor: Pražské příběhy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • František Dostál

    Soubor: Pražské příběhy

    No.: 550

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Marek Chochola

    (1980)

    Kamil Lhoták jr. Ve Stromovce

    No.: 551

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    autorizovaný C-print , 50 x 70 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták čestným aviatikem, oslava sedmdesátin

    No.: 552

    autorizovaný C-print , 30 x 45 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták na výstavě Lhoták dětem

    No.: 553

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták portrét 1967

    No.: 554

    autorizovaný C-print , 60 x 50 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták s paní Aničkou

    No.: 555

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták se synem a panem Němcem na kole

    No.: 556

    autorizovaný C-print , 30 x 40 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Letenská pláň 1978

    No.: 557

    autorizovaný C-print , 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 558

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 559