Josef Váchal (171. Vánoční aukce)

IV. část sálové aukce, jenž se uskuteční 12. 12. 2019 cca od19:45 v Kamenném sále Rezidence Ostrovní, Ostrovní 8, Praha 1
Předaukční výstava bude probíhat v AS Vltavín, Masarykovo nabř. 36, Praha 1
4. 12. - 6. 12. 2019 | 10-12 a 13-18
9. 12. - 11. 12. 2019 | 10-18
12. 12. 2019 | 10 - 15 hodin
První podání nebo-li limitování probíhá do 12. 12. 2019 do 15:00 hod.
Výsledky aukce budou rozeslány následující den tj. 13. 12. 2019

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris L. L. Loubal

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

    barevný dřevoryt na japanu, 8,4 x 7,4 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ivan Berka

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    barevný dřevoryt, 14,7 x 9,9 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Milan Dvořáček

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    barevný dřevoryt, 15,3 x 11,6 cm, sign. PD J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ruce

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    13 x barevný dřevoryt, 35,8 x 25,5 cm, Třináct barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, Praha MCMXLIII, místy po okrajích přehnutý papír, papírová úvodní obálka na hřbetu roztržena, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Vladimír Renčín

    Střelba

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, 24,5 x 32 cm, sign. DU Renčín , č. 46/60, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1951-2012)

    Mizíme

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    fixa, papír, 18 x 27 cm, pasparta, PD věnování Evě Vladimír Jiránek

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)