• J. Weigl

    Vřesová studánka

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:59

    olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daníček M. Král

    Zimní krajina

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:00

    olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. PD M. Daníček Král, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daníček M. Král

    Zima

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:01

    olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bernard Daníček

    Loď na moři

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Rybník v Králově poli

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03

    litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Kostel v Králově poli

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04

    litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Šebor

    (1892-1930)

    Vesnice

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05

    akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jos. Tauš?

    Panenská ulice

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:06

    olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Davril

    Zimní potok

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:07

    grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Motýl

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08

    koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Schovánek

    (1885-1947)

    Žně ve Svratce

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09

    olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Jarní krajina

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10

    olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Partie z Krkonoš

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:11

    olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Pejchl

    (1901-1973)

    Starý hřibotov v zimě

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:12

    olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Lonek

    (1903-1998)

    Pardubice

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13

    olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo

    Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žně

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14

    olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Moravec

    (1903)

    U rybníčka v Třemblatech

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15

    olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    SV. Jakub

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:16

    olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Kutil

    (1907-1982)

    Pohled na Kolín

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:17

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Bartók

    (1942)

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 281779

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:00

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Bihlmann

    Mezi svými psy

    Položka č.: 257206

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:01

    olej, sololit, 1980, 60 x 49,5 cm, sign. PD Bihlmann 1980, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Birgít Fonager

    Dívka s květy

    Položka č.: 281797

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:02

    olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Gebhart

    Inženýr

    Položka č.: 276806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:03

    olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Geisler

    Kytice

    Položka č.: 281804

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:04

    olej, karton, 50 x 60 cm, sign. LD Geisler, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. H. Hickmann

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 247086

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:05

    kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Do obory

    Položka č.: 274023

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:06

    akvarel, uhel,, papír, 1950, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Brno

    Položka č.: 217753

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:07

    kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ellen Jilemnická

    (1946)

    Spěch I.

    Položka č.: 254864

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:08

    akvarel, papír, 42 x 30 cm, sign. PD E. Jil., Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav V. Koutecký

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 270107

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:09

    olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jindřich Loukota

    (1879-1967)

    Kupec

    Položka č.: 274081

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:10

    tužka, běloba, karton, 1905, 26,7 x 16,6 cm, sign. LD J. Loukota 05, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a K. Maška na VŠUP v Praze, poté V. Brožíka a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen JUV v Praze a Spolku výtvarných umělců Myslbek

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook