• František Vik

    Jaroslav Durych: Budějovická louka

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, podpis autora, kresby a úprava Fr. Vik, 6 sv. edice Philobiblon, vydal L. Kuncíř, Praha 1928, Ex. 51/200, 29 s., brož, obálka místy poškozená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Florian

    (1873-1941)

    Leon Bloy: Obviňuju se....

    Položka č.: 694

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, podpis naproti titulu a překlad J. Florian, vyd. Studium ve Staré Říši, 1910, plpl. převazba, 150s., jeden list drobně natržen, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Umberto Urbano

    (1885-1969)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    tuš, papír, 6 x 15 cm, podpis na kart. papíru, kart. i fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • více autorů

    Hudebníci a operní pěvci

    Položka č.: 789

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    13x podpis, 34 x 24 cm, podepsaní: Jan Konstantin, Helena Buldrová, Marta Harlasová, Pavel Ludikar, Eduard Haken, Karel Burian, Dvořákovo kvarteto, Čeněk Pavlík, Josef Suk ml., Milan Bláha, aj., vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Intimní motivy

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 1975, Soubor obsahuje 10 mědirytin, rozměr souboru 32 x 22 cm. Vydali Rastislav a Marta Michalovi ve čtyřiceti číslovných výtiscích na ručním losínském papíru o vánocích 1975. Tento výtisk má číslo 30., žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Karel Sabina: Upomínka na K.H. Máchu

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 2x sign. dřevoryt, dvoubarev. frontispis a titul, úvodní a závěr. viněty, iniciály vše dřevorytem a podpis v tiráži K. Svolinský, doslov Fr. Krčma, 5. sv. knihovny Stožár, vydal Karel Jánský, Praha 1926, dobová polokož. vazba, 115 ex., 46 s., papír Zanders, velmi dobrý stav, Antikvariá…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kotalík

    (1920-1996)

    Korespondence

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    5x dopis s podpisem, 30 x 21 cm, 5x dopis s podpisem J. Kotalík, 1x dopisní obálka, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen VO Umělecká beseda, SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín František Stehlík

    (1921-1989)

    Narozeninové přání

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    tuš, papír, rukopis, 20,5 x 29 cm, sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák Otakara Nejedlého a F. Šindeláře

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kristián Blahník

    (1888-1934)

    Korespondence, fotografie, kresby

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    fotografie, dopisy, 21 x 14 cm, korespondence divadelního teoretika a kritika V. K. Blahníka: 48 dopisů, pohlednic a frontových korespondenčních listů (feldpost) adresovaných manželce Růženě Wenigové - Blahníkové (sestra spisovatele Adolfa Weniga a výtvarníka Josefa Weniga) z let cca. 1910-1930, 15 …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Dopis s podpisem

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 19,5 x 21 cm, ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaná a podepsaná pohlednice, pohlednice i přoložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Závada

    (1905-1982)

    Autogram

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 8 x 12 cm, podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Konstantin Biebl

    (1898-1951)

    Fotografie s podpisem

    Položka č.: 770

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    fotopohlednice s podpisem, 14 x 19 cm, pův. fotogr. pohlednice s vlast. podpisem vydal V. J. Krýsy, Plzeň, foto Langhans, Praha, lehce zašpiněno, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gusta Fučíková

    (1903-1987)

    Autogram

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    autogram, papír, 34 x 24 cm, podpis na pap. kartičce, kart. i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 777

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 34 x 24,5 cm, podpis na volném listu, přiložená fotografie z části nalepena na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sucharda

    (1884-1968)

    Autogram

    Položka č.: 778

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 16 x 11 cm, podpis na pohlednici, pohlednice s podpisem i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Kresby a pohlednice

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    tužka, papír, tisk, 34 x 24 cm, 2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Wenig

    (1874-1940)

    Korespondence

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    4x dopis, 18 x 19 cm, 3x ručně psaný dopis s podpisem a vizitka A. Wenig, 1x ručně psaný a podepsaný pohled Josef Wenig (malíř, ilustrátor, jevištní a kostýmní výtvarník), dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Adolf Šubert

    (1849-1915)

    Dopis s podpisem

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 17 x 11 cm, ručně psaný a podepsaný dopis F. A. Šubert, 10. srpen 1915, dobrý stav, portrétní kabinetní fotografie F. A. Šubert z ateliéru Josef Fiedler, perforováno ve spodní části , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • více autorů

    Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    památník, 24 x 19 cm, cca. 500 podpisů, památník obsahuje podpisy čs. legionářů, armádních důstojníků, politiků, veřejně známých osobností, osobností ruské emigrace, členů sjezdů zdravotnických organizací., podepsaní: Tomáš G. Masaryk, Alice Masaryková, gen. Stanislav Čeček, Radola Gajda, Hugo Vojta…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adina Mandlová

    (1910-1991)

    Konvolut materiálů

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    ., konvolut obsahuje: zkorigovanou strojopisnou verzi dopisu dětem pravděpodobně z Domova spisovatelů v Dobříši, kde pobývala ve stáří v letech 1990-91, s vlastnoručními vpisky a podpisem Adina, obálka přiložena; vánoční přání Janu Domabylovi a jeho manželce Shildě z roku 1983, signováno Ben + Adina…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Fučík

    (1890-1955)

    Dopis a kresby

    Položka č.: 798

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    2x kresba, rukopis, 22 x 17 cm, 2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Nebeský

    (1880-1944)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 773

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 7 x 12 cm, rukopis s podpisem na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Říha

    (1907-1987)

    Podpis

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 34 x 24 cm, podpis na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Marysko

    (1915-1988)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena jen v horní části, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanuš Bohman

    (1903-1980)

    Svatopluk Šebek

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Dopis Prokopu Tomanovi ml.

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • C.F. Merckel

    Václav Kliment Klicpera

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rytina, 9 x 8 cm, rám, podpis V.K. Klicpery pod portrétem, poškozený papír,na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou grafikou

    Položka č.: 803

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1958, Rukopisný dopis s podpisem z 5.11.1958 o exposionalismu a aktuálním stavu výtvarného umění v zemi, v původní obálce, strojopisný signovaný text Humánní abstraktní obraz a způsob nazírání na tento druh tvorby; přiložena aktivní grafika V prostoru bez zemské tíže ve formátu 7,7 x 10,5 cm,…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook