Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V kavárně

    Položka č.: 751

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:36

    litografie, 1951, 44 x 62 cm, sign. PD Václav Hejna 1951, autorský tisk, DU věnování: Panu Svobodovi na památku Václav Hejna 1951, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:53

    tužka, akvarel, papír, 57,5 x 44 cm, sign. LN V. Hejna, na rámu oděrky, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Broušení

    Položka č.: 225381

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:23

    lept, tužka, 15,8 x 12 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 225380

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:24

    lept, 16,2 x 24,8 cm, sign. PD V. Hejna, zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Procházka

    Položka č.: 242586

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:03

    litografie, 12,2 x 8,7 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)