Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:59

    akvarel, tuš, papír, 48 x 63 cm, sign. PN Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:23

    tuš, papír, 31,3 x 19,2 cm, sign. PN VHejna, monogr. PD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Studie k podobizně mladého muže

    Položka č.: 821

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:24

    akvarel, tuš, ruční papír, 46 x 31 cm, sign. DU V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Bramboříky

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sochař

    Položka č.: 1402

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:51

    tužka, papír, 1937, 31 x 20 cm, sign. PN Hejna 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 233312

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2019 18:47

    pastel, papír, 38 x 30,5 cm, sign. PD VHejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Barevná abstraktní kompozice

    Položka č.: 237106

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 18:06

    frotáž, kombinovaná technika, 1965, 43 x 52,5 cm, sign. DU Hejna 65, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:08

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)