Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sochař

    Položka č.: 231511

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2019 18:03

    tužka, papír, 1937, 31 x 20 cm, sign. PN Hejna 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Portrét muže

    Položka č.: 227694

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:16

    akvarel, uhel, papír, 57 x 43 cm, sign. PU VHejna, při dolním okraji mimo kresbu natržený papír (cca 2 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Abstrakce

    Položka č.: 237053

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:10

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236205

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:29

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236610

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:04

    monotyp, tužka, papír, 40,5 x 43 cm, sign DU Hejna, papír na levém okraji lehce otřepen, kousek levého horního rohu utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Vltava

    Položka č.: 236729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:53

    tempera, kvaš, papír, 1960, 42,8 x 55,3 cm, PN monogr. VH 60, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava

    Položka č.: 236782

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:46

    tempera, pastel, tuš, papír, 24,3 x 20,8 cm, sign. PD VHejna, PN popsáno autorem, v dolní části pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rue Bonaparte

    Položka č.: 236783

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:47

    tuš, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD V Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 236802

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:06

    tužka, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Václav Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)