Josef Bureš

(1889-1969)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Na Brasovci

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:50

    olej, lepenka, 1936, 42 x 54 cm, sign. PD J. Bureš 1936, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Les v zimě

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 11:54

    olej, lepenka, 1940, 34 x 48,5 cm, sign. PD J. Bureš, rám, poškozená malba, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    U pramene Chrudimky

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 12:10

    olej, lepenka, 1941, 46 x 34 cm, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Chalupa

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 12:14

    olej, plátno, lepenka, 48 x 68 cm, sign. PD J. Bureš, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Žnečka

    Položka č.: 326

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 14:25

    olej, plátno, 51 x 72 cm, sign. PD Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze