Kája Saudek

(1935-2015)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Karta se obrací

    Položka č.: 230951

    Vyvolávací cena: 240.000 CZK (9.600 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:08

    olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. LD Saudek, rám, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové tvůrce. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na české výtvarné scéně zjevením. V autor…

    Aktuální cena: 240.000 CZK (9.600 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Orgie

    Položka č.: 230980

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:37

    kombinovaná technika, tuš, tužka, 42 x 29,6 cm, vpravo nahoře poškozený papír, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Základní kadlub všech forem

    Položka č.: 230852

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2019 18:16

    kombinovaná technika, plátno, 121 x 51 cm, sign. PD Saudek, olištováno, ojedinělá ukázka Saudkovi práce na plátně. Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové tvůrce. Inspirován americkým komiksem a pop-art…

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Ghetto - Nestvůrné rozměry

    Položka č.: 230894

    Plánované ukončení: 24. 01. 2019 18:58

    kombinovaná technika, tuš, 37,5 x 24,5 cm, sign. PD Saudek, rám, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt