Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:49

    Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:36

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martina Salajka 2011, 20, č. 123/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:37

  • Martin Salajka

    (1981)

    Měsíc

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:45

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:46

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ptáci

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:41

    litografie, 2018, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 15/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Město

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:58

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Kudlanky

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:00

    litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 17/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:02

    litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, 51/100, ohnutý levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:04

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 4/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon I.

    Položka č.: 131

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:37

    litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/74, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Havran a lebka II.

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:38

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Havran a lebka I.

    Položka č.: 133

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:39

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon II.

    Položka č.: 136

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:42