Dan Trantina
Dan Trantina
Secret 80
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 195 x 155 cm, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Dan Trantina
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)