Jiří Pařík

  • Jiří Pařík

    PF 1973

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:52

    fix, papír, 1973, 9 x 10,5 cm, sign. PD Jiří PAřík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Psychiatr (PF 1973)

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:54

    fix, papír, 1973, 16 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217429

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:16

    fix, papír, 21 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s kyticí

    Položka č.: 217431

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:18

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Vodník

    Položka č.: 217432

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Čert

    Položka č.: 217433

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:22

    černá propiska na papíře, 19 x 17 cm, n apapíře drobné skvrnky, ohlé rohy papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Plán práce 1989

    Položka č.: 217434

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:24

    tuš, tempera na papíře, 16 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Hospodský

    Položka č.: 217457

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:26

    fix, papír, 1984, 14 x 16 cm, sign. PD J Pařík 1984, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217458

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:28

    tempera na kartonu, 20 x 24 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    2x na lavičce

    Položka č.: 217467

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:30

    fix, papír, 24 x 16 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, částečně podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mořská panna

    Položka č.: 217468

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 23:32

    fix,běloba, papír, 23 x 18 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, při pravém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Akt s lodičkami

    Položka č.: 231203

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 19:30

    koláž, tužka na papíře, 17,5 x 28 cm, při okrajích zahnědlé skvrny, které nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá s jablkem

    Položka č.: 231204

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 19:32

    koláž, fix na papíře, 19 x 20 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, náznak přehnutí, papír při okrajích pomuchlaný, ohnuté rohy , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá před zrcadlem

    Položka č.: 231205

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 19:34

    tužka, běloba na hedvábném papíře, 21 x 25 cm, papír při okrajích pomuchlán a zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)