Karel Valter

(1909-2006)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Nádvoří s kašnou

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    pastel, papír, 32,5 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Domek

    Položka č.: 19668

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1977, 25,5 x 32 cm, sign. PD Valter K. 77, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Kos na piedestalu

    Položka č.: 236963

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:13

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1988, 29 x 45 cm, sign. PD VALTER 88, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, …

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Sušení prádla

    Položka č.: 236964

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:14

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 25 x 28 cm, sign. PD 87 VALTER, imaginativní krajina Karla Valtera není popisná, ale je založena na autorově vlastním uměleckém prožitku. Barva a barevná struktura ji pak staví do blízkosti lyrické abstrakce, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupi…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)