Otakar Nejedlý

(1883-1957)

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    Položka č.: 230943

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 18:00

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. LD Ot. Nejedlý, rám, osobnost Otakara Nejedlého je na české výtvarné scéně spojována hned s několika významnými uměleckými proudy. Jako první to je Mařákova škola s vlivy impresionismu a malování v plenéru společně s přítelem Antonínem Slavíčkem. Poté vlivy kubismu a …

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.760 €)