Janeček

  • Janeček

    Kreslíř

    Položka č.: 214083

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:18

    litografie, 1942, 31 x 26 cm, sign. PD Janeček 1942, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Janeček

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 214092

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:24

    litografie, 1941, 31 x 40 cm, sign. PD Janeček 41, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)