Miloslav Chlupáč

(1920-2008)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:25

    litografie, 30 x 20 cm, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 19652

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pískovec, v. 28 cm, značeno MCH, autor byl jednou z nejvýznamnějších osobností české umělecké scény 20. století - a to jak díky své tvorbě, tak i organizačním schopnostem, s nimiž pracoval v rámci skupiny Máj 57 nebo Bloku tvůrčích skupin. Přestože mu v 70. letech bylo zakázáno realizovat se veřejně…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)