Jaroslav Král

(1883-1942)

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Česání ovoce

    Položka č.: 279756

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58

    litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK