Křeček (PF 1974)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:02

    dřevoryt, 6,2 x 7,7 cm, sign. DU (nečitelně), při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ročník století 2003 (PF 2004)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:22

    litografie, 2003, 12,5 x 7,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Slivoň lékařská (PF 2005)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:24

    litografie, 2004, 12,8 x 7,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Krajina (P.F. 1984 Václav Dlouhý)

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:18

    linoryt, 15 x 10 cm, 40/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ostrov (P.F. 1987 Václav Dlouhý)

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:22

    linoryt, 15,5 x 13 cm, 41/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    PF Růžové brýle

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:52

    tuš na papíře, 29,5 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Anděl (PF Dolívkovi)

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:54

    dřevoryt, 13 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)