Ježíšek

    Položka č.: 218861

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:56

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Stavení

    Položka č.: 219600

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:14

    olej, plátno, 19 x 27,5 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Úprk

    Položka č.: 208371

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:24

    lept, 12 x 18,6 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5041 Historie příhozu

    Růže II.

    Položka č.: 208869

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:44

    lept, 25,7 x 17,2 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Růže III.

    Položka č.: 208870

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:46

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Postavy

    Položka č.: 208882

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:56

    sítotisk, 34 x 51 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chalupa

    Položka č.: 213856

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:50

    tuš, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 213863

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:52

    litografie, 13,5 x 8,7 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mládě

    Položka č.: 217691

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:54

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Dr. Siegfried Dick

    Položka č.: 231194

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 21:48

    suchá jehla, 9,8 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 12:50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Partie z Brdských hor

    Položka č.: 221371

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 14:15

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)