Jiří Suchý

  • Jiří Suchý

    Zrada

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:18

    litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Jiří Suchý

    Zloděj

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:19

    litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, antiqari.at Radhošťská