Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:25

    litografie, 21,8 x 15,3 cm, sign. PD Vodrážka, zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kališník (Ex libris Jar. Černý)

    Položka č.: 218187

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:50

    dřevoryt, 13,1 x 9,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    Položka č.: 218188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 19:52

    lept, 9,5 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    Položka č.: 223966

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:48

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223968

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 20:50

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 15:41

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hudba (Ex libris Radomil Šolc)

    Položka č.: 223918

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:40

    lept, 11,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)