Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:19

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:10

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hudba (Ex libris Radomil Šolc)

    Položka č.: 223918

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 22:34

    lept, 11,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Smrtka (Ex libris J. R. B.)

    Položka č.: 227026

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:10

    lept, 1944, 4,5 x 3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)