Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Czech open

    Položka č.: 236302

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:03

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Tomáš Bím

    Golfové hole

    Položka č.: 236303

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:04

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 20/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Golfový míček

    Položka č.: 236304

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:05

    litografie, 1992, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, autorský tisk V/X, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Jamka

    Položka č.: 236305

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:06

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Zátiší s kartami

    Položka č.: 236306

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:07

    litografie, 2018, 65 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)