Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Fialové odpoledne

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 11 signovaných barevných litografií T. Bím, texty K. Sýs, P. Vrba a J. Žáček, vyd. autor ve vlastní úpravě, 1983, ex. 69/70, volné listy v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Tomáš Bím

    Balonové létání

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    bibliofilie, osm původních signovaných litografií T. Bím, Edice Folio, sv. 2, Praha, 1977, ex. 51/60, na obálce avizováno šest litografií, přebývají dvě s převažujícím modrým odstínem a číslované 49/80 respektive 19/80, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Tomáš Bím

    Reserve

    Položka č.: 233833

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:33

    litografie, 2006, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, č. 77/85, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    Položka č.: 229130

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:22

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Bím

    Ztracený míček

    Položka č.: 234540

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:37

    litografie, 1995, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 95, rám, č. 39/50, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium