Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    II. Inventura Tomáše Bíma - František Dvořák a přátelé

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 03. 2019 18:08

    kniha, 1999, 30 x 21 cm, podpis na první straně, nakl. BA, Praha, vazba původní, brožovaná, s obálkou , bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Tomáš Bím

    Ostrov

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:47

    litografie, 2014, 21,3 x 15 cm, sign. DU Bím, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID1470 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Tomáš Bím

    Žralok

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:48

    litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 46/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Tomáš Bím

    Pocta J. R.

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    litografie, 2018, 48,5 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 64/130, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Reserve

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    litografie, 2006, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, č. 77/85, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Tomáš Bím

    Ryby

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    litografie, 2018, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 48/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Tomáš Bím

    Šmíráci

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 1993, 37,5 x 57,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, 50/60, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    Položka č.: 229130

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 23:16

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)