Ewa Nemoudry

  • Ewa Nemoudry

    Plavba

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:30

    litografie, 20 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, 120/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Dans une magnifique maison

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:35

    litografie, 21 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 119/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:50

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, 68/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Ce n´etati pas un jour de fete

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:55

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, 58/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 165728

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:30

    litografie, 43 x 54,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, 75/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Monsieur Bob

    Položka č.: 165729

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 13:33

    litografie, 21,5 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 61/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ewa Nemoudry

    Lulu

    Položka č.: 204593

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 17:15

    litografie , 21 x 27 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 73/100, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ewa Nemoudry

    Mezi ryby

    Položka č.: 233846

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:46

    akryl, kombinovaná technika, pláto, 2018, 79,8 x 100 cm, sign. PD E. Nemoudry 18, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Ewa Nemoudry

    Věneček

    Položka č.: 234732

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:45

    akryl, plátno, kombinovaná technika, 2018, 100 x 79,7 cm, sign. PD E. Nemoudry 18, typická ukázka z díla vystudované architektky, která prošla rovněž ateliérem prof. Svobody na VŠUP v Praze. Nemoudry přeměňuje svou živou představivost specifickým rukopisem do figurálních kompozic s charakteristickou…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)