Ewa Nemoudry

  • Ewa Nemoudry

    Le matin des magiciens

    Položka č.: 204800

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:17

    litografie, 55 x 76 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 44/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)