Jana Budíková

  • Jana Budíková

    Staré duby Houštiny

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, pastel, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD Jana Budíková 2018

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Jana Budíková

    Staré duby Houštiny

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    litografie, pastel, 2017, 100 x 70 cm, sign. PD Jana Budíková 2017

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)