Vladimír Gebauer

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Podhůrka

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    pastel, vosková emulze, papír, 2014, 56,7 x 46 cm, sign. PD V. Gebauer 2014, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Vladimír Gebauer

    Výlet

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, plátno, 1982, 55,1 x 66 cm, sign. DU Gebauer 82, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Vladimír Gebauer

    V Podhůrce IV

    Položka č.: 233297

    Vyvolávací cena: 8.125 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:53

    uhel, pastel, papír, 2012, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 12, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.125 CZK (325 €)