Vladimír Gebauer

  • Vladimír Gebauer

    Výlet

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 1982, 55,1 x 66 cm, sign. DU Gebauer 82, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)