Jan Charles Vondrouš

(1884-1970)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Orloj na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 281346

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:11

    suchá jehla/lept, 1961, 13,3 x 17,5 cm, sign. PD K. Vondrouš, rám, č. 92/100, značeno v desce LD Vondrouš 1961, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)